Mistrzostwa Świata U20 - POLSKA: z kim i kiedy następny mecz?

2019-06-01 19:07
Mistrzostwa Świata U20 - POLSKA: z kim i kiedy następny mecz?
Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER / EAST NEWS Mistrzostwa Świata U20 - POLSKA: z kim i kiedy następny mecz?

Mistrzostwa Świata U-20 wkroczyły w decydującą fazę! Po spotkaniach w grupach, przyszedł czas na rozgrywki w 1/8, ćwierćfinale, półfinale i finale. Reprezentacja Polski, którą prowadzi Jacek Magiera, prawdpodobnie zagra w fazie pucharowej! Kto jest naszym rywalem? Kiedy zagramy swój mecz i powalczymy o ćwierćfinał? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Mistrzostwa Świata U20: Polska - z kim i kiedy następny mecz? Kibice zastanawiają się, jaki jest kolejny etap gry piłkarzy prowadzonych przez Jacka Magierę. W fazie grupowej naszym rywalem była reprezentacja Kolumbii, Tahiti i Senegalu. Z Kolumbią przegraliśmy niespodziewanie 2:0, z Tahiti wygraliśmy wysoko, bo aż 5:0, a z piłkarzami Senegalu zremisowaliśmy 0:0, co w ostatecznym rozrachunku daje nam 3. miejsce w grupie A. 

Zobacz: Mistrzostwa Świata U20 2019 - WYNIKI, GRUPY, TABELE, MECZE POLSKI, TERMINARZ

Mistrzostwa Świata U20 - z kim i kiedy następny mecz?

Z kim i kiedy Polska zagra na mistrzostwach świata U-20? Po fazie grupowej przyszedł czas na 1/8 finału i tu już nie ma miejsca na błędy. Do ćwierćfinału - ze wszystkich szesnastu drużyn - przejdzie osiem. Jeśli mecz zakończy się remisem w regulaminowym czasie gry, to piłkarze będą musieli wykazać się kondycją w dodatkowych 30-minutach. W przypadku, gdy dalej nie będzie rozstrzygnięcia pojedynek zostanie rozstrzygnięty rzutami karnymi. 

Naszym rywalem w 1/8 finału będzie reprezentacja Włoch. Pojedynek 2 czerwca 2019 w Gdyni. 

Najnowsze