Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI

Autor: Rafal Gaglewski/REPORTER / EAST NEWS Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI

Mecz Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI

2019-08-29 14:30

Wynik meczu Rangers - Legia Warszawa 29 sierpnia 2019 to niesamowicie istotna kwestia dla wszystkich kibiców. Przekonają się bowiem, która z drużyn awansuje do fazy grupowej Ligi Europy. Jeśli przegapiliście spotkanie na żywo, to rezultat pojedynku, zdobywców bramek oraz skrót wideo - znajdziecie na ESKA.pl

Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: wynik meczu jest bardzo istotny dla wszystkich kibiców. Jeśli jednak nie będziecie mogli oglądać pojedynku Rangers - Legia na żywo, to rezultat poznacie w tym miejscu. Piłkarze obu drużyn są pewni swoich umiejętności i przekonani, że uda im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wicemistrzowie Polski zapewniali, że przylecieli do Szkocji z jedną myślą: jesteśmy tu po awans.

Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: wynik meczu

Wynik meczu Rangers - Legia 29 sierpnia 2019 poznamy najwcześniej w okolicach godziny 22:15. W przypadku nierozstrzygnięcia wyniku w podstawowym czasie gry, czeka nas dogrywka (2x 15 minut) i ewentualne rzuty karne. Warto dodać, że w przypadku bezbramkowego remisu, to wicemistrz Polski zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Pierwsze starcie, rozegrane na Stadionie Wojska Polskiego, zakończyło się wynikiem 0:0.

Rangers - Legia Warszawa 29.08.2019: SKRÓT WIDEO

Skrót wideo meczu Rangers - Legia 29.08.2019 to ratunek dla wielu osób. Szczególnie mamy na myśli fanów, którzy przegapili hitowe spotkanie. Najciekawsze momenty spotkania i bramkowe sytuacje w formie skrótu udostępni TVP Sport na YouTube. Tak było po pierwszym pojedynku tych drużyn.