Mecz Polska - Kolumbia U20: WYNIK, SKRÓT WIDEO, STRZELCY, BRAMKI

2019-05-23 20:54
Mecz Polska - Kolumbia U20: WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI
Autor: Lukasz Szelag/REPORTER / EAST NEWS Mecz Polska - Kolumbia U20: WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI

Polska - Kolumbia 23.05.2019 to pierwszy mecz w ramach mistrzostw świata U20! Najbardziej utalentowana młodzież walczy o tytuł i trofeum po raz pierwszy w historii na polskich boiskach. Jak wyglądał mecz naszej młodzieżowej reprezentacji? Kto strzelił bramki? Wynik i skrót wideo sprawdzicie na ESKA.pl!

Mecz Polska - Kolumbia U20: wynik, skrót wideo, strzelcy i bramki, to cztery podstawowe kwestie. Z myślą o wszystkich kibicach, którzy przegapili mecz Polska - Kolumbia na żywo 23.05.2019 podrzucamy garść szczegółów o spotkaniu w tym miejscu. To pierwszy pojedynek naszej reprezentacji, w ramach młodzieżowych mistrzostw świata. Oprócz Kolumbii w naszej grupie o wyjście walczą: Tahitii i Senegal. 

ZOBACZ: MŚ U20 - transmisja online i TV. Gdzie na żywo oglądać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej?

Mecz Polska - Kolumbia U20: WYNIK

Wynik meczu Polska - Kolumbia U20 będzie ważny dla losów grupy A. Na MŚ U20 w Polsce, jako gospodarze jesteśmy jednym z faworytów do ostatecznego zwycięstwa, co mamy nadzieję potwierdzą piłkarze Jacka Magiery. Wynik Polska - Kolumbia U20 podamy w tym miejscu ok. godziny 22:15. 

POLSKA 0:-:1 KOLUMBIA (22' Angulo) - po 24 minutach

Mecz Polska - Kolumbia U20: SKRÓT WIDEO

Skrót wideo meczu Polska - Kolumbia U20 to okazja do nadrobienia zaległości dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać pojedynku mistrzostw świata do lat 20. na żywo. Skrót znajdziecie na oficjalnej, sportowej stronie internetowej Telewizji Polskiej.

Najnowsze