Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023

Autor: FAME MMA / Facebook

Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik: WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023?

2023-05-21 1:03

Wynik walki Marcin Dubiel - Amadeusz Roślik poznaliśmy po godzinie 1:00 w nocy. Wszystko dlatego, że Ferrari po wygranej, emocjonującej walce z Kacprem Błońskim potrzebował 30 minut przerwy na regenerację. Pokazał wielkie serce, choć niewątpliwie liczył, iż uda mu się wygrać z Crusherem w pierwszej rundzie. W każdej kolejnej tracił siły i jego szanse w pojedynku z chłopakiem Natsu malały. Jak wyglądała walka Dubiel - Roślik? Kto wygrał? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

1. Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki Fame MMA 18

Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki Fame MMA 18 bardzo ciekawi tych, którzy zasnęli lub po prostu chcą nadrobić zaległości. Walka Dubiel vs Ferrari 20.05.2023 odbyła się zgodnie z planem. Choć początkowo nie było to oczywiste. Samozwańczy władca piekieł musiał najpierw zawalczyć z Kacprem Błońskim, a następnie zostać dopuszczonym do drugiej walki przez lekarzy. Amadeusz Ferrari był przekonany, że uda mu się pokonać Crushera w pierwszej rundzie, dzięki czemu zaoszczędzi siły na Marcina Dubiela. Tymczasem Błoński postawił mu poprzeczkę bardzo wysoko i o wyniku zadecydowali sędziowie.

Fame MMA 18 LIVE - RELACJA ONLINE 20.05.2023, WYNIKI NA ŻYWO, SKRÓTY, WALKI

Amadeusz Ferrari Roślik - Kacper Błoński: WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki Fame MMA 18

Wynik walki Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik 20.05.2023 jest zaskakujący, czy jednak wygrał faworyt kibiców? Nim był Dubiel, który miał wyjśc do klatki na zawodnika zmęczonego, mającego przebieg 9-minut pojedynku z cięższym od siebie Kacprem Błońskim. Jak się okazało Amadeusz Roślik, w walce z Crusherem, doznał złamania nosa, pęknięty został oczodół i łuk brwiowy. Lekarze nie dopuścili Roślika do pojedynku z Dubielem. Ma się on odbyć na Fame MMA 19!