Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

i

Autor: High League Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

2022-06-04 23:06

Wynik walki Marcin Dubiel - Alberto Simao na High League 3 bardzo interesuje internautów. Popularny internetowy twórca przyjął wyzwanie na pojedynek z mierzącym 197 centymetrów wzrostu debiutantem, Alberto Simao. Kto wygrał na High League 4.06.2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Marcin Dubiel - Alberto Simao: walka High League 3
  2. Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK WALKI

Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK walki na High League 3 to najważniejsza kwestia 4 czerwca. Mamy bowiem do czynienia z walką wieczoru na trzeciej odsłonie gali. Kto wygrał 4.06.2022? Serwujemy w tym miejscu wynik walki Dubiel Alberto 2022 i wypowiedzi zawodników po starciu. 

Marcin Dubiel - Alberto Simao: walka High League 3

Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. Wśród szerszej publiczności zadebiutował na początku 2020 roku i błyskawicznie zrewolucjonizował polski rynek muzyczny. Zapowiada, że w debiucie nie będzie co zbierać po jego rywalu! Dubiel jest jednym z najsłynniejszych polskich influencerów. Jego codzienne życie śledzą miliony fanów w mediach społecznościowych. Zasłynął między innymi swoimi prankami na YouTubie i uczestnictwem w projekcie Team X.

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

W klatce Alberto będzie znacznie cięższy i wyższy od swojego rywala. Doświadczenie w sportach walki stoi jednak po stronie Dubiela. Bukmacherzy sądzą, że to prankster zwycięży w pojedynku na pięści. Dopiero 4 czerwca w ERGO ARENIE przekonamy się, kto lepiej radzi sobie w MMA! Tego nie można przegapić.

Marcin Dubiel - Alberto Simao: WYNIK WALKI

Wynik walki Marcin Dubiel - Alberto Simao 2022 poznaliśmy po godzinie 23:00. Choć pokazał wielkie serce i hart ducha, to jednogłośnie przegrał pojedynek popularny Youtuber. Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Alberto Simao.

  • RUNDA 1: Marcin Dubiel - Alberto Simao

Ruszył do przodu Alberto, ale było to tylko wywieranie presji. Ruszył z kilkoma cepami Marcin Dubiel, ale wszystkie w powietrze. 40 sekund po rozpoczęciu walki Dubiel ruszył po nogi rywala, ale nie udało się obalić kolosa. Zaskakujące jest to, ile siły ma popularny Youtuber. Raper całą masą obciążał w klinczu Dubiela. 40 sekund przed końcem potężny cios ze strony rapera, padł Dubiel, ale wybronił się z opresji, bo było naprawdę blisko poddania. Pierwsza runda nie była pod dyktando Alberto. Dubiel dał dobrą walkę w pierwszych trzech minutach.

  • RUNDA 2: Marcin Dubiel - Alberto Simao

Początek drugiej rundy, niecelne ciosy z obu stron. Po 20 sekundach oberwał mocno Dubiel i od razu ruszył do klinczu. Bardzo odczuł ten cios. Po 45 sekundach walka przeniosła się do parteru. Z góry był Alberto Simao, który kontrolował pozycję. 1:20 minut przed końcem ruszył z potężnymi ciosami Alberto Simao i wydawało się, że to będzie już koniec. Przetrwał Youtuber, ale wciąż był w dużej opresji w parterze. Raper długo próbował zakończyć pojedynek przez uduszenie. Dubiel jednak nie odklepał!

  • RUNDA 3: Marcin Dubiel - Alberto Simao

Dubiel jest już bardzo zmęczony. Chciał na początku trzeciej rundy sprowadzić walkę do parteru, ale nie ma na to szans. Jego rywal jest większy, silniejszy i od początku kontrolował walkę. Youtuber otrzymał kilka kolejnych ciosów i znów szacunek, że to przetrwał. Alberto przeniósł walkę do parteru i tam znów kontrolował pojedynek od góry. 

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?