Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023

Autor: FAME MMA / Facebook

Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023?

2023-05-20 23:06

Po walce Pasternaka z Szeligą, to kolejny prawdziwie sportowy pojedynek. Arkadiusz Tańcula i Maksymilian Wiewiórka, to freak-fighterzy, którzy mają doskonałe umiejętności, jeśli chodzi o MMA. Dlatego też zostali pretendentami do zdobycia mistrzowskiego pasa. Któremu z nich udało się go zdobyć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

1. Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: wynik walki Fame MMA 18
  2. Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: walka na Fame MMA 18

Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: wynik walki Fame MMA 18 jest zaskakujący, czy jednak wygrał faworyt internautów? Nim był popularny aktor z serialu Lombard Życie Pod Zastaw. Miał on kilka miesięcy przerwy od walk, podczas gdy trzy miesiące temu jego rywal został mocno poturbowany przez Alana Kwiecińskiego. Wynik walki Tańcula vs Wiewiórka 20 maja 2023 jest o tyle ważny, że dzięki niemu dowiemy się, kto został nowym mistrzem federacji w kategorii do 84 kilogramów. W zasadzie to jeden z najważniejszych pojedynków, w czasie drugiej gali Fame MMA w 2023 roku.

Wyniki walk Fame MMA 18 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 20.05.2023? [WYNIKI]

Tańcula ma szalony pomysł na pojedynek na FAME MMA. Wyzywa kilku rywali na raz

Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: wynik walki Fame MMA 18

Wynik walki Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula podajemy w tym miejscu. Poznaliśmy go przed 23:00. Mistrzowski pas powędrował do Maksymiliana Wiewiórki i tym samym został pierwszym w historii, podwójnym mistrzem Fame MMA!

FAME MMA 18 LIVE ONLINE - RELACJA NA ŻYWO. Fame MMA WYNIKI i SKRÓTY 20.05.2023 [WYNIKI LIVE]

Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula: walka na Fame MMA 18

• RUNDA 1: Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula / MMA - walka o pas do 84 kg.

Mistrzowska walka rozpoczęła się od kilku niecelnych ciosów ze strony Wiewióra. Po piętnastu sekundach próbował skrócić dystans, ale wygonił go od siebie Tańcula. Obszerne cepy poleciały ze strony Wiewiórki, ale uniknął ich jego rywal. W 50 sekundzie zapiął ręce Maksymilian, który próbował obalić Aroya. Udało się i Wiewiór był z góry. Przez kilkanaście sekund nic się nie działo, Tańcula świetnie w defensywie. Mało brakowało pod koniec pierwszej rundy, a byłby koniec! Skrętówkę zaserwował Wiewiórka Tańculi. Arka uratował gong!

• RUNDA 2: Maksymilian Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula / MMA - walka o pas do 84 kg.

Runda druga zaczęła się od potężnego ciosu ze strony Wiewiórki, ale oddał mu Tańcula. Po jednej minucie przepychanek i próby obalenia ze strony Wiewiórki, panowie byli mocno zmęczeni. Półtorej minuty przed końcem bliski wygranej Arkadiusz Tańcula. Wywrócił się Maksymilian, uderzył młotkiem Arek, ale błyskawicznie uciekł. Niepotrzebnie. Potężnie zmęczony Wiewiór, szuka powietrza, sporo kosztowała go próba obalenia w pierwszych minutach drugiej rundy. Spróbował ponownie na 25 sekund do końca i tym razem skutecznie. Tym samym wygrywa na kartach

Trzecia runda zaczęła się od prawego ciosu, który wylądował na twarzy Tańculi. Przez minutę trzeciej rundy praktycznie nic się nie działo. Zapiął klamrę przy siatce Wiewiór, który chciał zaoszczędzić siły i przeczekać do końca rundy. Wyrwał się Tańcula i wróciliśmy do stójki. Tu widać było duże zmęczenie po obu stronach. Presja była na aktorze z serialu Lombard Życie Pod Zastaw. To on przegrywał na kartach punktowych. Nie wykorzystał jednak braku kondycji swojego rywala.