Kiedy następny mecz na Euro 2020? Kiedy grają na Euro 2020?

2021-07-03 21:33
Euro 2020 - puchar
Autor: Flick.com/ Marco Verch Professional Photographer (CC BY 2.0)

Euro 2020 zbliża się do końca. Zostało już zaledwie kilka spotkań do poznania nowego Mistrza Europy. Przed nami decydujące mecze, podczas których poznamy głównych kandydatów do podniesienia prestiżowego pucharu. Jakie mecze zostaną rozegrane? Gdzie będzie można je obejrzeć? Kiedy odbędzie się finał? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

Euro 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się być wyjątkowo ciekawym turniejem. Pierwszy etap fazy pucharowej zmienił całkowicie losy rozgrywek. Oznacza to, że finałowa faza Euro 2020 będzie niezwykle ciekawa, ponieważ na prowadzenie mogą wysunąć się reprezentacje, na które nikt nie stawiał przed rozpoczęciem turnieju. Znamy już półfinalistów Euro 2020. Fani footballu szukają terminarzu pozostały meczów Mistrzostw Europy, dlatego też postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu. Sprawdź, kiedy zostają rozegrane półfinały oraz kto w nich zagra

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Kiedy następny mecz na Euro 2020?

Po zakończeniu etapu ćwierćfinałów piłkarzy, którzy zakwalifikowali się do 1/2 finału, czeka kilka dni odpoczynku. Pierwszy półfinał zostanie rozegrany we wtorek 6 lipca. Drugi zaś dzień później. Kto zawalczy o finał?

  • 6 lipca: Włochy - Hiszpania, godzina 21:00
  • 7 lipca: Anglia - Dania, godzina 21:00

Euro 2020 - transmisja w TV i online

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Transmisja udostępniana będą także w internecie. Będzie można ją znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Najnowsze