Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? O której godzinie gra Świątek?

Autor: RYAN LIM/AFP/East News Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? O której godzinie gra Świątek?

2023-01-18 9:01

Najbliższy mecz Igi Świątek 2023 zapowiada się arcyciekawie! Szczególnie ze względu na to, co pokazała polska tenisistka w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Polka po zaciętym boju z 23-letnią Jule Niemeier ostatecznie pokazała, że potrafi kontrolować mecz i wychodzić z największych opresji.

1. Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz?
  2. O której godzinie gra Świątek?

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz? O której godzinie gra Świątek? Pytania są jak najbardziej zasadne, bo drabinka Australian Open 2023, a dokładniej godziny rozgrywanych meczów ustalane są na bieżąco. W pierwszej rundzie otrzymaliśmy potwierdzenie, że mecze Igi Świątek na żywo trzymają kibiców w niepewności do samego końca. Byliśmy świadkami prawdziwego horroru, bo niemiecka tenisistka Jule Niemeier postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. W pierwszym secie Niemka z łatwością wygrywała gemy przy własnym serwisie i szukała szansy na przełamanie. Serwisem zawiodła w momencie, w którym miało to największe znaczenie, a Polka dogoniła rywalkę i wygrała ostatecznie seta. W drugim secie, podobnie jak w pierwszym, inicjatywa długo należała do Niemeier, która prowadziła 5:3. Później jednak jej gra się posypała a tenisistka z Raszyna wygrała cztery gemy z rzędu i wygrała ten trudny mecz. Kiedy teraz Iga Świątek najbliższy mecz?

Iga Świątek KIEDY gra w 2. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE Świątek Osorio Australian Open?

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz?

Najbliższy mecz Igi Świątek na Australian Open 2023 będzie równie emocjonujący, co ten w ramach pierwszej rundy i drugiej rundy. 18 stycznia Polka zagrała z Camilą Osorio, która zajmuje zaledwie 86. miejsce w klasyfikacji WTA. Świątek wygrała z kolumbijską tenisistką Camilą Osorio 6:2, 6:3 i awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Najbliższy mecz Igi Świątek 2023 odbędzie się 20.01.2023.

O której godzinie gra Świątek?

O której godzinie gra Świątek 2023? Dokładna pora rozgrywania meczu w ramach trzeciej rundy nie jest jeszcze znana. Damy Wam znać w tym miejscu!

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. KIEDY I O KTÓREJ gra Świątek na żywo?

Czy Iga Świątek wygra Australian Open 2023?