Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023

i

Autor: FAME MMA

SPORT

Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka: WYNIK walki Fame Friday 2. Kto wygrał 29.09.2023?

2023-09-29 23:40

W pierwszym co-main evencie Maksymilian Wiewiór Wiewiórka znów podjął się wyzwania walki z dużo większym przeciwnikiem, którym był Josef Bratan. Zawodnicy umówili się na pojedynek w formule K-1 w małych rękawicach co dodatkowo utrudniało zadanie Wiewiórowi, którego najmocniejszą płaszczyzną jest parter. Jaki jest wynik walki Josef Bratan vs Maksymilian Wiewiórka? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki Fame Friday Arena 2

Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki Fame Friday Arena 2. Nie oglądaliście gali i zastanawiacie się, kto wygrał na Fame Friday Arena 2 29.09.2023? Pierwszy z trzech co-main eventów gali w Szczecinie od samego początku zapowiadał się emocjonująco. Mierzący 190 centymetrów wzrostu wykonawca hitu "La Manga" podjął z 12 centymetrów niższym od siebie, właścicielem dwóch pasów federacji Fame. Celem Bratana było udowodnienie, że jest lepszym zawodnikiem i aspiruje do mistrzowskiego pasa. Panowie umówili się na starcie w formule K1 w małych rękawicach.

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

Kacper Błoński wbił szpilkę Marcinowi Najmanowi przed FAME Friday Arena 2
TAŃCULA CIŚNIE PO FERRARIM PO WALCE NA FAME19

Josef Bratan - Maksymilian Wiewiórka: wynik walki Fame Friday Arena 2

Wynik walki Josef Bratan vs Maksymilian Wiewiórka na Fame Friday Arena 2 był ciężki do wytypowania. Z jednej strony doskonałe warunki fizyczne, a z drugiej strony doświadczenie i umiejętność wygrywania ważnych starć. To dziewiąte z jedenastu starć gali, a rezultat poznaliśmy po godzinie 23:30. Maksymilian Wiewiórka wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

  • RUNDA 1: Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)

Walka rozpoczęła się od ataku kolanem na korpus ze strony Bratana, ale chciał od razu oddać Wiewiór. Drugi raz próbował kopnięciem frontalnym powalić swojego przeciwnika, ale to się nie udało. W 36 sekundzie pojedynku potężny cios Wiewiórki i podsiadł Bratan. Było liczenie! Powrócił do pojedynku raper, chwilę później znów zaryzykował kopnięciem odkrywając swoją twarz. Nie wyciągnął wniosków! Maksymilian Wiewiórka w połowie pierwszej rundzie potężnym prawy i zachwiał się Bratan. Na minutę przed końcem wymiana ciosów w twarz z obu stron. Obaj to odczuli! 

  • RUNDA 2: Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)

Zaczęliśmy od dwóch frontalnych kopnięć ze strony Bratana, ale ustał Wiewiórka. Szedł do przodu szukając drogi do powalenia swojego rywala. Pierwsza połowa drugiej rundy spokojniejsza. Zawodnicy mieli do siebie większy respekt. W drugiej połowie drugiej rundy potężny lewy sierpowy Wiewiórki i dziwne, że Bratan to ustał! Sporo celnych ciosów ze strony dwukrotnego mistrza federacji Fame.

  • RUNDA 3: Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)

Trzecia runda rozpoczęła się od presji ze strony Wiewiórki, szedł do przodu. Znów próbował trafić latającym kolanem Bratan, ale ponownie niecelnie. Mało brakowało, a obrotówką znokautowałby Wiewiór, ale ten szybko się zrewanżował ciosem i Josef nie chciał iść za uderzeniem. W trzeciej rundzie tempo nieco nam zwolniło. Na punkty wygrał Maksymilian Wiewiórka!