Jaki wynik meczu Polska - Anglia? Kto strzelił i jak wyglądały bramki? [WIDEO]

2021-03-31 22:28 jj
Jaki wynik meczu Polska - Anglia? Kto strzelił i jak wyglądały bramki? [WIDEO]
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS Jaki wynik meczu Polska - Anglia? Kto strzelił i jak wyglądały bramki? [WIDEO]

Polska - Anglia to wyjątkowe spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej w Katarze. Na boisku zabraknie Roberta Lewandowskiego, czyli podpory naszej reprezentacji. Kto strzelił bramki w tym meczu? Sprawdźcie skrót WIDEO Polska - Anglia!

Jaki wynik meczu Polska - Anglia? Wielu kibiców piłki nożnej trzyma kciuki za naszą kadrę narodową, która w środę, 31 marca 2021 roku, rozegra spotkanie na Wembley. To mecz, w którym pokładamy spore nadzieje, ponieważ jeżeli wygramy, to przerwiemy dobrą passę piłkarzy z wysp. Kto strzelił najwięcej bramek w meczu Polska - Anglia? Jaki jest wynik tego spotkania? Sprawdzamy to dla Was poniżej!

Eliminacje MŚ 2022 - POLSKA GRUPA, WYNIKI, TERMINARZ, TABELA, MECZE

To w tej sytuacji Lewandowski doznał KONTUZJI!

Jaki wynik meczu Polska - Anglia?

Spotkanie Polska - Anglia w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej w Katarze rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:45 na Wembley. Wynik meczu poniżej:

POLSKA 1-2 ANGLIA [58' J. Moder - 19' H. Kane (KARNY), 85. Maguire]

Kto strzelił i jak wyglądały bramki?

Polska - Anglia to jedno ze spotkań, na które wyczekują kibice obydwu reprezentacji. Czy Harry Kane strzelił sporo bramek? Czy może jednak zostanie pokonany przez Wojciecha Szczęsnego? Skrót meczu, który odbędzie się, 31 marca 2021 roku o godzinie 20:45 zamieścimy zaraz po jego zakończeniu!

Najnowsze