Iga Świątek dzisiejszy mecz 4.07.2023. Kiedy gra Iga Świątek następny mecz na żywo?

Autor: Alastair Grant/Associated Press/East News Iga Świątek dzisiejszy mecz 4.07.2023. Kiedy gra Iga Świątek następny mecz na żywo?

TENIS

Iga Świątek Wimbledon 2023 - o której godzinie gra 5.07.2023? Kiedy gra Iga Świątek na żywo?

2023-07-05 15:25

Mecze Igi Świątek na Wimbledonie 2023 z uwagą śledzą jej najwięksi fani. Polka doskonale rozpoczęła zmagania na trawiastym korcie w Londynie pokonując wysoko Chinkę Lin Zhu. Trzeba też przyznać, że drabinka Wimbledonu ułożyła się dla niej bardzo szczęśliwie, bo jej kolejną rywalką jest nisko notowana Hiszpanka.

Spis treści

1. Iga Świątek mecz 5.07.2023 - czy będzie?
  2. Kiedy gra Iga Świątek następny mecz na żywo?

Iga Świątek Wimbledon 2023 - o której mecz 5.07.2023? Kiedy gra Iga Świątek na żywo? Elektryzujący pojedynek wzbudza duże emocje wśród wiernych kibiców polskiej tenisistki. Fani liderki światowego tenisa od samego rana zastanawiają się, kiedy i o której gra Iga Świątek następny mecz na żywo. Polka doskonale rozpoczęła swoją czwartą w seniorskiej karierze przygodę z Wimbledonem. Bez większych problemów awansowała do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju pokonując Chinkę Lin Zhu 6:1, 6:3. W pierwszym secie już po kilkunastu minutach prowadziła 5:0. Później przerwała swoją świetną passę i w szóstym gemie zmarnowała dwie piłki setowe. W kolejnych minutach spotkania zawodniczka wychowana w Raszynie pozwoliła na więcej notowanej na 34. miejscu rywalce, ale ostatecznie przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Drugi set wyglądał na bardziej wyrównany. Szczególnie na początku. Później przy wyniku 4:3 dla Polki mecz został przerwany z powodu opadów deszczu, a panie wróciły do gry po 20 minutach. Po przerwie miała wynik 5:3 i wygrała ostatecznie 6:3. Cały mecz Igi Świątek w 1. rundzie Wimbledonu 2023 trwał 1 godzinę i 21 minut.

Wimbledon 2023 - DRABINKA kobieca główna, terminarz, wyniki. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Iga Świątek w drugiej rundzie Wimbledonu | Super Tenis

Iga Świątek mecz 5.07.2023 - czy będzie?

Iga Świątek awansowała do drugiej rundy Wimbledonu 2023 po wygranej z Chinką Lin Zhu. Teraz to Sara Sorribes Tormo będzie kolejną rywalką w drodze do finału wielkoszlemowego Wimbledonu. Hiszpanka wygrała z Włoszką Martiną Trevisan 6:3, 6:1. Polka dziś nie pojawi się na korcie. Nie czekajcie na jej pojedynek. Oczekujcie starcia z udziałem Magdaleny Fręch. Polka o godzinie 16:00 podejmie się walki z Ons Jabeur. Oto terminarz kobiet na cały dzień 4.07.2023.

• 18:45 - J. Bouzas Maneiro - A. Kalinina

Kiedy gra Iga Świątek następny mecz na żywo?

Iga Świątek następny mecz na Wimbledonie 2023 rozegra 5 lipca 2023. Jej rywalką jest 26-letnia Sorribes Tormo, która na liście WTA zajmuje 84. miejsce. W historii startów w tym turnieju nigdy nie udało jej się przebrnąć drugiej rundy. Świątek z nią jeszcze nie grała.