Iga Świątek

i

Autor: AKPA O której godzinie mecz Igi Świątek?

Sport

Iga świątek US Open 2023. O której dzisiaj gra Iga i gdzie obejrzeć mecz?

2023-09-01 10:43

Iga Świątek ma przed sobą kolejne starcie w ramach tegorocznego turnieju US Open. Jej rywalką będzie pochodząca ze Słowenii zawodniczka Kaja Juvan. Mecz, którego faworytką jest Polka, odbędzie się pierwszego dnia września 2023. O której godzinie się rozpocznie? Gdzie będzie można obejrzeć go na żywo?

Iga świątek walczy o kolejny puchar do kolekcji. Najlepsza polska tenisistka rozpoczęła już zmagania na turnieju US Open. Pierwsze dwa starcia wygrała bez większych problemów. Zmierzyła się już ze Szwedką Rebeccą Peterson oraz Australijką Darią Saville. Przed nią trzecia runda na zawodach w Stanach Zjednoczonych. Tym razem jej rywalką Kaja Juvan ze Słowenii. Wszystko wskazuje jednak na to, że to nasza tenisistka będzie główną faworytką meczu. Kobiety zagrały razem już dwa lata temu na Roland Garros oraz WTA Melbourne. Oba spotkania wygrała Iga Świątek. Czy tak samo będzie tym razem? Taką nadzieję mają jej kibice, którzy szukają informacji o godzinie rozpoczęcia oraz transmisji meczu z Juvan. Mamy informacje na ten temat.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zaczynają walkę w US Open

Świątek - Juvan 1.09.2023 - GODZINA

Iga Świątek zmierzy się z Kają Juvan w piątek 1 września 2023. Kibiców najbardziej zastanawia jednak godzina rozpoczęcia meczu. Czy wszyscy zdążą wrócić z pracy, aby zasiąść przed telewizorami? Godzina okazuje się przystępna dla osób pracujących w tradycyjnym trybie. Według harmonogramu mecz zacznie się o 18:30 czasu polskiego.

Świątek - Juvan 1.09.2023 - TRANSMISJA

Mecz Iga Świątek - Kaja Juvan niestety nie będzie dostępny na żywo w darmowej telewizji naziemnej. W TV zobaczą go osoby, które mają dostęp do kanału Eurosport 1. Sportowe wydarzenie będzie też pokazywane w internecie. Stream online udostępniony zostanie użytkownikom serwisu VOD Player.pl.