Iga Świątek KIEDY gra na WTA Finals? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek - Garcia 2022?

Autor: Ron Jenkins/Associated Press/East News Iga Świątek KIEDY gra na WTA Finals? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek - Garcia 2022?

2022-11-03 13:03

Iga Świątek na otwarcie rywalizacji grupowej w WTA Finals 2022 wygrała z ósmą w rankingu rosyjską tenisistką. Polka nie dała jej żadnych szans i już piąty raz w roku udowodniła, kto króluje na korcie. Teraz czas na kolejne, niewątpliwie większe wyzwanie. Kiedy gra Iga Świątek 2022? O której godzinie gra Iga Świątek? Terminarz do sprawdzenia na naszej stronie!

1. Iga Świątek - kiedy gra w WTA Finals?
  2. Iga Świątek - Garcia GODZINA meczu
  3. WTA Finals 2022 - grupa

Iga Świątek - kiedy gra na WTA Finals? O której godzinie gra Świątek - Garcia 2022? Takie pytania zadają głównie osoby, które widziały pierwszy mecz Polki w turnieju. Ta na starcie grała z Darią Kasatkiną. Wygrała z rosyjską tenisistką w turnieju WTA Finals w amerykańskim Fort Worth grając jedną godzinę i 22 minuty. Świątek rozpoczęła spotkanie w swoim stylu, czyli bardzo agresywnie. Po zwycięstwie gema przy swoim serwisie, w dalszej części gry przełamała rywalkę. Kilka minut później prowadziła już 3:0. Kasatkina nie grała źle, bo w pierwszym secie popełniła tylko jeden błąd. Polka była dla niej za mocna. W sumie był to piąty w tym roku mecz między tymi tenisistkami i piąte zwycięstwo Polki.

WTA Finals 2022 - gdzie oglądać mecze Igi Świątek na żywo? Transmisja w TV i stream online

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

Iga Świątek - kiedy gra w WTA Finals?

Świątek w WTA Finals, czyli turnieju dla ośmiu najlepszych zawodniczek sezonu, występuje po raz drugi. W ubiegłym roku prawie do samego końca musiała walczyć o udział w nim, to w tym praktycznie pewna była już na początku czerwca, gdy zwyciężyła we French Open. Na starcie zmierzyła się ósmą tenisistką świata, Kastakiną. Teraz czeka ją trudniejsze wyzwanie i mecz z Caroline Garcia. Francuzka w spotkaniu z Amerykanką, czwartą w zestawieniu Coco Gauff okazała się lepsza wygrywając 6:4 i 6:3. Iga Świątek - Caroline Garcia na żywo odbędzie się 3 listopada 2022.

Iga Świątek - Garcia GODZINA meczu

O której godzinie gra Iga Świątek 2022? Godzina drugiego mecze w WTA Finals nie jest tajemnicą. Spotkanie rozpocznie się o 23:00, 3 listopada 2022. Podopieczna trenera Wiktorowskiego przed swoim drugim spotkaniem zajmuje 2. miejsce w grupie.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

WTA Finals 2022 - grupa

Rywalizacja na pierwszym etapie odbywa się w dwóch grupach. W nich zawodniczki walczą systemem "każda z każdą". Do półfinałów awansują po dwie najlepsze z każdej grupy i wówczas stoczą pojedynki o udział w zaplanowanym na 7 listopada finale.