Iga Świątek - Jelena Rybakina NA ŻYWO 2023: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz 1/8 finału?

Autor: Dita Alangkara/Associated Press/East News Iga Świątek - Jelena Rybakina NA ŻYWO 2023: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz 1/8 finału?

2023-01-20 9:15

Iga Świątek - Jelena Rybakina na żywo dostarczy ogromnych uniesień. Nie będzie już tak łatwo, jak miało to miejsce w przypadku spotkania w ramach drugiej i trzeciej rundy, kiedy to polska tenisistka pokazała pełną dominację. Mecz Świątek na żywo to pojedynek z aktualną mistrzynią Wimbledonu o 1/4 finału Australian Open 2023.

1. Świątek - Rybakina na żywo: KIEDY?
  2. Świątek - Rybakina 22.01.2023: GODZINA

Iga Świątek - Jelena Rybakina: kiedy jest mecz 2023? O której godzinie mecz Świątek Rybakina na AO 2023? Podpowiadamy, bo wiemy, jak bardzo zależy Wam na kibicowaniu polskiej rakiecie. Ta pokazała doskonałą formę w rywalizacji z Hiszpanką, Cristiną Bucsą. Mecz Igi Świątek na żywo trwał zaledwie 55 minut i może napawać kibiców optymizmem. Polka po dwóch pojedynkach rozegranych na korcie centralnym im. Roda Lavera, tym razem wystąpiła na Margaret Court Arena, drugim największym stadionie w Melbourne Park. W pierwszych trzech gemach jej rywalka zdobyła tylko dwa punkty. Hiszpanka dopiero w czwartym nawiązała przez chwilę walkę z numerem jeden na świecie, wyszła ze stanu 15-40 do równowagi, ale po chwili po raz drugi tego dnia straciła serwis. Losy pierwszego seta rozstrzygnęły się w ciągu 23 minut, a Iga wygrała go 6:0. Zwycięską serię Świątek kontynuowała w drugiej partii, obejmując w niej prowadzenie 5:0. W tym momencie Bucsa zdołała zdobyć jedynego gema w spotkaniu, które chwilę później Polka zakończyła wykorzystując pierwszą piłkę meczową.  W sumie przeciwniczka zdobyła w nim tylko 19 punktów.

Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Świątek - Rybakina na żywo: KIEDY?

Świątek i Rybakina spotkały się ze sobą do tej pory zaledwie jeden raz. Bilans spotkań wynosi 1:0 dla Polki, która pokonała Elenę bez straty seta w ćwierćfinale halowego turnieju WTA w Ostrawie w 2021 roku. Ostatnio trafiły na siebie w grudniu w pokazowej serii World Tennis League w USA, gdzie lepsza okazała się Kazaszka. zawodniczka z Kazachstanu, mistrzyni ubiegłorocznego Wimbledonu, będzie jej kolejną rywalką w Melbourne. Mecz Świątek - Rybakina 2023 na żywo odbędzie się 22 stycznia 2023.

Świątek - Rybakina 22.01.2023: GODZINA

O której godzinie Świątek - Rybakina 2023? Godzina rozpoczęcia nie jest jeszcze znana. Podamy ją, gdy tylko organizatorzy przedstawią oficjalny plan gry.

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. KIEDY I O KTÓREJ gra Świątek na żywo?

Czy zarywasz noce, by obejrzeć mecze Igi Świątek?