Hubert Hurkacz KIEDY mecz na żywo? O KTÓREJ gra dzisiaj Hurkacz 31.05.2023?

Autor: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News Hubert Hurkacz KIEDY mecz na żywo? O KTÓREJ gra dzisiaj Hurkacz 31.05.2023?

FRENCH OPEN

Hubert Hurkacz KIEDY mecz na żywo? O KTÓREJ god gra dzisiaj Hurkacz 31.05.2023?

2023-05-31 12:13

Mecz Huberta Hurkacza 31 maja 2023 na żywo odbędzie się w ramach drugiej rundy French Open. W pierwszej rozstawiony z numerem 13. Polak wygrał z Davidem Goffinem 6:3, 5:7, 6:4, 2:6, 6:4. Spotkanie trwało aż 3 godziny i 37 minut. Teraz zmierzy się się z Holendrem Tallonem Griekspoorem. O której godzinie gra? Kiedy jest mecz Hurkacza na żywo? Poznajcie szczegóły już teraz!

1. Hubert Hurkacz - kiedy mecz na żywo?
  2. Hubert Hurkacz - O KTÓREJ godzinie gra?

Hubert Hurkacz - kiedy mecz na żywo? Zastanawiacie się, o której gra dzisiaj Hurkacz 31.05.2023? Nie mamy wątpliwości, że mecz Hurkacza dzisiaj dostarczy kibicom ogromnych emocji. Tych nie brakowało, podczas spotkania rozgrywanego w pierwszej rundzie paryskiego French Open. 26-letni wrocławianin batalię z Davidem Goffine zaczął źle i od razu dał się przełamać. W dalszej części spotkania odrobił stratę z nawiązką wygrywając ostatecznie pierwszego seta. W drugiej partii szybko objął prowadzenie 3:1, ale jego radość nie potrwała zbyt długo. Wydawało się, że Polak kontroluje sytuację, ale tym razem to Goffin zdołał odwrócić losy seta. Niedługo później obaj tenisiści przeplatali okresy bardzo dobrej gry i słabszej. W trzecim secie wygrał Hurkacz, ale Belg ponownie doprowadził do remisu. W piątym secie obaj tenisiści mieli swoje szanse, a o wygranej decydowały detale. W drugim gemie Hurkacz miał ogromne kłopoty i musiał bronić break-pointa. Wyszedł z opresji, a w piątym gemie to jemu udało się przełamać rywala. Hurkacz precyzyjnie serwując utrzymał przewagę i awansował do drugiej rundy.

French Open 2023 DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku

Hubert Hurkacz - kiedy mecz na żywo?

Hubert Hurkacz na żywo zagra 31 maja 2023, w drugiej rundzie turnieju French Open na kortach Rolanda Garossa w Paryżu. Jego rywalem jest Tallonem Griekspoorem, z którym zmierzy się po raz pierwszy w karierze. Holender w światowym rankingu zajmuje 39. miejsce.

Hubert Hurkacz - O KTÓREJ godzinie gra?

O której godzinie mecz Hurkacz - Griekspoor 31.05.2023? Organizatorzy zapowiedzieli, że ten pojedynek rozpocznie się około godziny 14:00. Możliwe jest jednak lekkie opóźnienie wynikające z faktu, że Hurkacz i Griekspoor zagrają na korcie numer 7. Przed ich meczem odbędą się na nim dwa spotkania singla kobiet, które mogą się przedłużyć.