Holandia - Polska 4.09.2020: WYNIK, SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Holandia - Polska 4.09.2020: WYNIK, SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, STATYSTYKI

2020-09-04 22:38

Holandia - Polska 4 września 2020 to pierwszy pojedynek naszej reprezentacji w ramach nowego sezonu Ligi Narodów. Jak wyglądał mecz? Co się działo na boisku? Informacje o meczu Holandia - Polska 4.09.2020 znajdziecie na ESKA.pl!

Holandia - Polska 4.09.2020: wynik, skrót meczu, statystyki, bramki i gole, to wszystko najbardziej interesuje kibiców. Najbardziej zainteresowane mogą być osoby, które przegapiły starcie i liczą, że będą miały możliwość obejrzenia najciekawszych sytuacji ze spotkania. Mecz Holandia Polska 4.09.2020 to pierwsze starcie naszej reprezentacji w ramach Ligi Narodów. To też pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Urlop od trenera Jerzego Brzęczka otrzymał lider naszej kadry, Robert Lewandowski.

Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało, że Lewandowski nie gra?

Holandia Polska 4 września 2020 ma miejsce na stadionie w Amsterdamie. Sędzią głównym pojedynku jest Bułgar, Georgi Kabakov.

Holandia - Polska 4.09.2020: WYNIK

HOLANDIA 1:0 POLSKA

61' Bergwijn

Holandia - Polska 4.09.2020: SKRÓT MECZU

Jak wyglądał mecz Holandia - Polska 4.09.2020? Pierwsza połowa zdecydowanie dla reprezentacji Holandii, która w ciągu pierwszych 30. minut stworzyła sobie kilka groźnych okazji. W naszej reprezentacji jedyny strzał w światło bramki z 20 metrów oddał Krzysztof Piątek po świetnym podaniu Klicha. Pod koniec pierwszej połowy Polska mogła stracić gola, ale piłka po strzale De Jonga na szczęście trafiła w słupek. Druga połowa również na korzyść Holendrów. Stracona bramka wynika ze złamania przez Bereszyńskiego linii obrony.

• Faule - 12:23

Holandia - Polska to mecz, do którego dochodziło w sumie 16 razy. Z czego trzykrotnie wygrała reprezentacja Polski, sześć razy Holandia i sześć razy mecz zakończył się remisem. Ostatnie starcie miało miejsce 1 czerwca 2016 na Stadionie Energa w Gdańsku. Przed Euro 2016 przegraliśmy 1:2.

Czy Polska wyjdzie z grupy w drugiej edycji Ligi Narodów?