High League 4 LIVE PPV - TRANSMISJA NA ŻYWO. High League TV [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

i

Autor: High League High League 4 LIVE PPV - TRANSMISJA NA ŻYWO. High League TV [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

High League 4 LIVE PPV - TRANSMISJA NA ŻYWO. High League TV [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

2022-09-17 11:35

17 września 2022 w gliwickiej Arenie odbędzie się gala High League 4. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców, o czym najlepiej świadczą sprzedane bilety. Są jednak osoby, które nie mogą być na miejscu i z trybun kibicować swoim ulubionym gwiazdom. W związku z tym transmisja PPV High League 4 będzie idealną alternatywą. Gdzie oglądać High League 4 live? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. PPV High League 4 - transmisja
  2. PPV High League 4 - CENA

High League LIVE PPV - TRANSMISJA NA ŻYWO będzie cieszyć się dużą popularnością. Serwis High League TV daje jedyną możliwość oglądania gali przez internet. Cena PPV High League 4 jest w zasięgu i wcale nie jest wygórowana biorąc pod uwagę emocje, jakie czekają na kibiców. Karta walk High League 4 obfituje w arcyciekawe starcia. Mini Majk stoczy pojedynek o pas kategorii osób niskorosłych. Artur Szpilka w debiucie, jeśli chodzi o świat freak-fightów od razu wchodzi do głębokiej wody. Jego rywalem jest Denis Załęcki.  Emocje wywołuje natomiast starcie Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. Pomiędzy zawodnikami iskrzyło podczas konferencji, ceremonii ważenia, jak i również poza kamerami. Walka wieczoru High League 4 to pojedynek Natsu - Lexy Chaplin 2. Panie nie dość, że mierzą się w rewanżu to na dodatek zawalczą o pas kategorii w wadze muszej!

High League 4 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 17.09.2022 live stream na żywo

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

PPV High League 4 - transmisja

PPV High League 4 na żywo zostanie uruchomione o 20:00. Dwie pierwsze walki transmitowane będą w paśmie otwartym na kanale YouTube. Siedem pozostałych walk można zobaczyć na stronie High League TV. PPV High League daje możliwość oglądania walk przez internautów z całego świata. Na tej samej platformie można już od 34.99 PLN wykupić dostęp do gali.

PPV High League 4 - CENA

Ile kosztuje PPV High League 4? Jedyna opcja, by legalnie oglądać walki na High League 17 września 2022 to właśnie wykupienie licencji za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji. Cena PPV High League 4 nie jest aż tak wysoka, jeśli chcecie ze znajomymi spędzić pełny emocji wieczór. Najtańszy stream to koszt 35 złotych. Za najdroższy organizatorzy chcą 39 złotych, ale w zamian otrzymujecie transmisję w HD 1080p, dostępną 7 dni po gali. Jak wygląda rozpiska PPV Fame High League 17.09.2022?

PPV High League 4 LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD (od 39,99)

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji z Hejt Roomu

PPV High League 4 - LIVE 720p + 24H VOD (od 34,99)

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

High League 4 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Sonda
High League 4 - która walka jest najciekawsza?