Fame MMA 5: uczestnik Big Brothera zawalczy w oktagonie! Z kim zmierzy się Oleh Riaszeńczew?

2019-09-29 19:06 kw
Oleh
Autor: Piotr Molecki/East News

Fame MMA to wydarzenie, które z edycji na edycję cieszy się rosnącą popularnością. Wszystko za sprawą zawodników, którzy podczas niego występują, ponieważ w oktagonie mierzą się ze sobą celebryci, youtuberzy oraz influencerzy. Za nami już cztery gale tego wydarzenia. Każda z nich przyciągnęła ogromną rzesze widzów, którzy z zapartym tchem oglądają sportową rywalizację. 28 września odbyła się konferencja zapowiadająca Fame MMA 5. Podczas niej dowiedzieliśmy się, kto jeszcze wystąpi podczas gali.

Fame MMA 5: uczestnik Big Brothera zawalczy w oktagonie podczas piątej edycji wydarzenia! Od jakiegoś już czasu wiadomo, że Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Dotychczas ujawniono, że podczas gali zawalczą: Isamu, Rafonix, Marcin Najman, Bonus BGC, Lord Kruszwil, Mini Majk, Kasti, Krycha, Malczyński, AdBuster, Malczyński, Olejnik, Kamil "Hassi" Hassan. Podczas konferencji odbywającej się 28 września, ujawniono kolejne nazwiska. Wśród nich jest uczestnik Big Brothera!

Uczestnik Big Brothera na Fame MMA 5!

28 września, o godzinie 18 wystartowała pierwsza konferencja Fame MMA 5. Podczas niej ujawniono nazwiska kolejnych celebrytów, którzy zawalczą podczas piątej odsłony wydarzenia. Wśród nich pojawił się uczestnik ostatniej edycji Big Brothera - Oleh Riaszeńczew! Oleh pochodzi z ukraińskiego Zaporoża. Ma polskie korzenie - jego babcia pochodziła z Polski i dlatego to tu przyjechał w poszukiwaniu lepszego życia. Oleh jest zapalonym sportowcem, dzięki czemu idealnie pasuje na Fame MMA! Już mając 4 lata został zaprowadzony przez rodziców na zajęcia z gimnastyki. Po kilku latach zaczął trenować boks. Osiągnął w nim spore sukcesy - zdobył mistrzostwo Ukrainy. Podczas gali Fame MMA 5 przeciwnikiem Oleha będzie Kamil Hassan Hassi. 

Najnowsze