Fame MMA 5 - koncert rozgrzeje widzów! Wiadomo, kto wystąpi na Fame MMA!

2019-10-26 18:52 A.D.
Fame MMA 5: Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska
Autor: https://www.instagram.com/famemmatv

Fame MMA 5 to jedna z najbardziej oczekiwanych gali w przeciągu najbliższych miesięcy! Podczas wydarzenia na ringu zmierzą się ze sobą gwiazdy youtuba i mediów społecznościowych takie jak Esmeralda Godlewska, Ewelina Kubiak, Lord Kruszwil czy Adbuster. Wydarzenie uświetni również koncert. Kto podczas niego wystąpi?

Fame MMA to jedna z najbardziej nietypowych imprez sportowych. Na ringu nie zobaczymy profesjonalnych bokserów, a gwiazdy internetu i programów telewizyjnych. Każda z walk jest emocjonująca, a szanse wyrównane. Kibicować swoim faworytom będziemy mogli już w październiku. Gala odbędzie się 26.10.2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie! Uświetni ją również specjalny koncert idealnie wpasowujący się w klimat tego wydarzenia. Kto na nim wystąpi? 

Zobacz też: Osoby spod tych znaków zodiaku mają największe poczucie humoru! To również ty?

Fame MMA 5

Na scenie Fame MMA 5 wystąpią wspólnie Malik Montana i Mr.Polska! Panowie nagrali razem utwór Pistolet, który ma na YouTubie już ponad 13 milionów wyświetleń! By zobaczyć koncert i walki, musicie mieć wykupiony dostęp do FAME MMA TV. Ważne jest, by opłacić go wcześniej.

Najnowsze