FAME MMA 5 - GODZINA rozpoczęcia. KIEDY i o której godzinie początek?

2019-10-26 13:34 RW
FAME MMA 5 - GODZINA rozpoczęcia. KIEDY i o której godzinie początek?
Autor: Fame MMA 5 / PLAKAT FAME MMA 5 - GODZINA rozpoczęcia. KIEDY i o której godzinie początek?

Godzina Fame MMA 5 interesuje wszystkich, którzy wyczekują najgorętszych starć. Kibice już nie mogą się doczekać pojedynku Marcina Najmana z Bonusem BGC, Kruszwila z Mini Majkiem, a także pojedynku Isamu z Rafonixem. Zapiszcie sobie przypomnienie i nie przegapcie 5. edycji walk federacji Fame.

FAME MMA 5 godzina rozpoczęcia powinna zostać zapisana przez wszystkich fanów gwiazd walczących na gali. O której start FAME MMA 5? Godzina jest już znana, więc podajemy ją w tym miejscu na ESKA.pl. Fame MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube'a. 

Przeczytaj też: Fame MMA 5 – KIEDY, WALKI, BILETY, DATA, ZAWODNICY, MIEJSCE

Fame MMA 5 - godzina

W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat - Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej. O której godzinie Fame MMA 5? Start już 26 października, godzina 20.00, ERGO Arena!

Fame MMA 5 - walki

Gala FAME MMA 5 to osiem genialnych zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. Już wkrótce odsłonimy kolejne starcia. Szykujcie się na prawdziwą petardę! W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera.

Zobacz: Fame MMA 5 - BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

Założyciele federacji powiększyli lożę VIP, więc możecie spodziewać się jeszcze więcej znanych nazwisk z topki polskiego YouTube'a i Instagrama. Dla wszystkich fanów zgromadzonych w hali przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Najnowsze