Fame MMA 15 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 26.08.2022?

Autor: FAME MMA Fame MMA 15 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 26.08.2022?

Fame MMA 15 WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał Fame MMA 26.08.2022?

2022-08-27 1:36

Fame MMA 15 - wyniki walk na żywo podrzucamy w tym miejscu, z myślą o osobach, które z różnych powodów przegapiły galę. 26 sierpnia Fame MMA 15 to starcie o pas królowej freak-fightów i wielkie rewanże oraz zaskakujące debiuty. Kto wygrał na Fame MMA 26.08.2022? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 15? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

1. Fame MMA 15 WYNIKI WALK NA ŻYWO - kto wygrał 26.08.2022?

Fame MMA 15 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał Fame MMA 26.08.2022? Zastanawiacie się, bo z różnych powodów nie mogliście oglądać gali, jak prezentują się wyniki Fame MMA 15 26 sierpnia 2022? Pędzimy z pomocą i serwujemy wyniki wszystkich walk Fame MMA 15. Włodarze kolejny raz zadbali o to, by karta walk obfitowała w elektryzujące zestawienia. Walka wieczoru to pojedynek o pas królowej freak-fightów. Linkimaster dostała wyzwanie pokonać Lil Masti. Emocji nie brakowało przed galą także, jeśli chodzi o rewanż Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Najgłośniej było jednak o pojedynku Arka Tańculi z Murańskimi. Zaplanowano, że najpierw wyjdzie on do walki z Mateuszem Murańskim, mierząc się z nim w oktagonie, a następnie pojawi się w rzymskiej klatce, by po raz drugi pokonać Jacka Murańskiego. Czy to mu się udało? Wyniki walk Fame MMA 26.08.2022 są zaskakujące!

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056

Fame MMA 15 WYNIKI WALK NA ŻYWO - kto wygrał 26.08.2022?

Wyniki walk Fame MMA 15 na żywo aktualizujemy w tym miejscu. Niewątpliwie wyniki walk Fame MMA 26 sierpnia 2022 to ratunek osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Kto sprawił największą niespodziankę? Jak zakończyła się walka Murańskiego z Tańculą? Czy Linkimaster wygrała z Lil Masti? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 15? Aktualizujemy je w tym miejscu. Pamiętajcie, że dostępna jest również relacja Fame MMA 15 live minuta po minucie!

Fame MMA 15 WYNIKI WALK NA ŻYWO - kto wygrał 26.08.2022?

• Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias - Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) [Dwóch na dwóch]: wygrana 2:0 (TKO i duszenie zza pleców)
  • Rafał Takefun Górniak - Filip Zabielski (K1): wygrana Filipa Zabielskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Franciszek Franio Rusiecki - Jakub Paramaxil Frączek (K1) - wygrana Franciszka Rusieckiego przez TKO w 1. rundzie.
  • Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3x3) - Arkadiusz Tańcula wygrywa w 3. rundzie przez duszenie zza pleców!
  • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA) - wygrana Arkadiusza Tańculi przez jednogłośną decyzję sędziów!
  • Marcin Dubiel - Kacper Blonsky (Rzymska Klatka - bez limitu czasowego) - wygrana Marcina Dubiela przez przerwanie sędziego.
  • Mariusz Sarius Golling - Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks) - wygrana Marcina Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Marcin Xayoo Majkut - Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 - Co-main Event) - wygrana Marcina Xayoo Majkuta przez jednogłośną decyzję sędziów.