Fame MMA 14 KONFERENCJA kwiecień 2022 online. Kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 KONFERENCJA kwiecień 2022 online. Kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać

Fame MMA 14 KONFERENCJA kwiecień 2022 online. Kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać?

2022-04-04 8:17

Konferencja Fame MMA 14 online to gwarancja ogromnych emocji z udziałem głównych bohaterów wieczoru. To właśnie oni, w czasie medialnego spotkania stoczą pierwszą walkę na słowa i spróbują poprowadzić grę psychologiczną, by przestraszyć swojego oponenta. Kiedy oglądać konferencję Fame MMA 14? Transmisja konferencji Fame MMA 14 online jest w PPV czy za darmo? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - DATA
  2. Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - GODZINA
  3. Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - TRANSMISJA

Konferencja Fame MMA 14 kwiecień 2022 online zapowiada się emocjonująco! Kiedy jest konferencja Fame MMA 14? Data zaskoczyła wiele osób, bo ledwo co oglądaliśmy trzynastą odsłonę wydarzenia, a tu już zapowiedź kolejnej. W czasie medialnego spotkania nie zabraknie oczywiście głównych bohaterów majowej odsłony gali. Zobaczymy słowne starcie Piotra Szeligi i Normana Parke, który, jak wynika z udostępnionych w sieci filmików, początkowo nie chciał zgodzić się na te warunki. Ostatecznie wiadomo, że panowie zawalczą w klatce rzymskiej, w formule K1. Konferencja Fame MMA 14 live, to również potyczka słowna z udziałem niekwestionowanego mistrza ciętej riposty. Krystian Krycha Wilczak, bo o nim mowa, porozmawia publicznie z Maksymilianem Wiewiórką, który na nadchodzącej gali bronić będzie tytułu mistrza do 77 kilogramów. Oczywiście w czasie konferencji nie może zabraknąć bohaterów walki wieczoru. W roli głównej Mateusz Trąbka z Ekipy Friza i Tomasz Gimper Działowy. 

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Czesław Michniewicz [CAŁA PRAWDA] Kim jest nowy selekcjoner? | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #45

Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - DATA

Konferencja prasowa to już stały punkt gal freak-fightowych. Zawsze odbywają się dwa medialne spotkania, a w czasie których zawodnicy próbują wzajemnie się sprawdzać, testując psychikę. Kiedy jest konferencja prasowa Fame MMA 14? Data, a raczej dzień, kiedy odbywa się wydarzenie jest inny niż się do tego przyzwyczailiśmy. Do tej pory zawsze była to niedziela, ale tym razem jednak będzie to poniedziałek. Pierwsza konferencja Fame MMA 14 odbędzie się 4 kwietnia 2022.

Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - GODZINA

O której godzinie konferencja Fame MMA 14? Godzina również zawsze była inna. Do tej pory konfy zaczynały się o godzinie 18:00, a tym razem, by każdy swobodnie mógł siąść w fotelu po pracy konferencja rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Fame MMA 14 KONFERENCJA 2022 - TRANSMISJA

Transmisja Fame MMA 14 online udostępniona będzie wyłącznie w systemie PPV. Inaczej ma to miejsce, w przypadku konferencji prasowych. Pierwsze medialne spotkanie z zawodnikami walczącymi na czternastej odsłonie wydarzenia pokazane będzie na ogólnodostępnym kanale w serwisie YouTube. Dokładniej na kanale Fame MMA TV.

Fame MMA 14 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 14?

Sonda
Tromba vs Gimper - kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE