Adamek - Bandura: KIEDY i GDZIE walka? Na jakich zasadach zawalczą?

i

Autor: FAME MMA

POJEDYNEK ROKU?

Adamek - Bandura: KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ walka? Szalone zasady pojedynku!

2024-03-18 14:20

Walka Tomek Adamek - Patryk Bandurski gwarantuje ogromne emocje od pierwszej do ostatniej sekundy. Największe uniesienia przeżyją osoby, które zobaczą ten historyczny pojedynek z trybun hali w Gliwicach. Aczkolwiek osoby, które wybiorą opcję PPV również się nie zawiodą. Kiedy jest walka Adamek vs Bandura? Gdzie i o której godzinie? W jakiej formule zawalczą? Poznajcie odpowiedzi już teraz!

Spis treści

  1. Adamek - Bandura: KIEDY?
  2. Adamek - Bandura: GDZIE?
  3. Adamek - Bandura: O KTÓREJ walka?
  4. Adamek - Bandura: ZASADY

Adamek - Bandura: KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ walka? Trzy podstawowe pytania wywołują największą ciekawość wśród osób, które są zaskoczone walki Górala na freak-fightowej gali. Aczkolwiek od razu zapewniamy, że walka Adamek vs Bandurski 2024 będzie stać na prawdziwie sportowym poziomie i tego starcia nie można przegapić. Legendarny pięściarz powrócił do sportów walki w lutym, kiedy to zawalczył z Mamedem Khalidovem. W wyniku kontuzji rywala to jego ręka została podniesiona. Członek projektu Bungee do tej pory stoczył dwie walki. Wygrał z Alanem Kwiecińskim, a następnie pokonał Piotra Szeligę. Oba te pojedynki zwyciężył po decyzji sędziów.

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?

Tomasz Adamek o rewanżu z Khalidovem "Jest kolejka" | Andrzej Kostyra

Adamek - Bandura: KIEDY?

Tomek Adamek miał zadebiutować na jubileuszowej gali Fame MMA 10 lutego 2024. Ostatecznie jednak został wypożyczony do federacji KSW i ostatecznie debiut Górala w największej federacji freakfightowej w Polsce został przesunięty. Długo zastanawiano się, kto będzie jego rywalem. Niepewność towarzyszyła kibicom aż do momentu, kiedy to Bandurski zasugerował, że jego ulubioną piosenką jest "Pamiętaj" od Funky'ego Polaka. To oczywiście piosenka, do której od zawsze do ringu czy klatki zmierza legendarny pięściarz. Walka Adamek - Bandura uświetni Fame MMA 21 już 18 maja 2024. 

Adamek - Bandura: GDZIE?

Gdzie się odbędzie walka Adamek - Bandura 2024? Walka będzie mieć miejsce na PreZero Arena w Gliwicach. Bilety na Fame MMA 21 są jeszcze dostępne. 

Adamek - Bandura: O KTÓREJ walka?

Walka Adamek - Bandura na żywo odbędzie się jako ostatnia na gali. Mamy więc do czynienia z walką wieczoru, co oznacza, że dojdzie do niej po godzinie 23:30. 

Adamek - Bandura: ZASADY

Zasady walki Adamek Bandurski 2024 zostały zaakceptowane przez dwie strony. Pojedynek odbędzie się w formule Tomka Adamka, w boksie, w 10-uncjowych, czyli najmniejszych rękawicach bokserskich. Panowie stoczą 3-rundowy pojedynek po 3 minuty. Warto przypomnieć, że Bandura walczy z wielką, sportową, bokserską legendą. Mistrzem świata w takich federacjach, jak: WBC, IBO i IBF. W zawodowym boksie stoczył aż 59 pojedynków, z których zwycięsko wyszedł aż 53 razy! Adamek swoje wygrane 31-krotnie zakończył poprzez nokaut!