Zadał Klaudii wiele ciosów nożem. Jej zakrwawione ciało znaleziono w mieszkaniu w Zawierciu

2022-10-07 14:10
Zadał Klaudii wiele ciosów nożem. Zakrwawione ciało znaleziono w mieszkaniu w Zawierciu
Autor: slaska.policja.pl Zadał Klaudii wiele ciosów nożem. Zakrwawione ciało znaleziono w mieszkaniu w Zawierciu

To było szokujące zabójstwo w Zawierciu. 24-letnia Klaudia została brutalnie zamordowana. Jej ciało leżące w kałuży krwi policjanci znaleźli w mieszkaniu przy ul. Staroszkolnej. Morderstwa miał się dopuścić 27-latek, z którym Klaudia miała bliskie relacje.

Ciało Klaudii leżało w kałuży krwi

O zbrodni, do której doszło 6 października w Zawierciu, pisaliśmy już wcześniej. Można o niej przeczytać TUTAJ. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły tej szokującej zbrodni. Do makabry doszło przy ulicy Staroszkolnej, kobieta została znaleziona z ranami kłutymi w kałuży krwi.

Wszystko wskazuje na to, że 24-letnia Klaudia K., znała swojego oprawcę, mało tego, kobieta w ostatnim czasie miała nawiązać bliską relację z 27-letni mężczyzną. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, mężczyzna wyszedł z więzienia, nie stronił też od różnego rodzaju używek. Nie wykluczone, że do tej makabrycznej zbrodni doszło, gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Policja w tej sprawie nabiera wody w usta.

Morderca Klaudii był jej bliskim znajomym

Prokuratura potwierdza informację, że na ulicy Staroszkolnej doszło do morderstwa, jednak nie udziela informacji z uwagi na dobro śledztwa. - Prowadzimy postępowanie i dla dobra śledztwa nie mogę udzielić obecnie informacji - przekazała nam szefowa zawierciańskiej prokuratury, prok. Lidia Łapińska.

Jak ustaliliśmy, 27-letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie tej zbrodni, został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo jednak czy już został przesłuchany.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE