Zabójstwo w Zawierciu. 24-latka została zadźgana nożem przy ul. Staroszkolnej

2022-10-06 17:53
Zabójstwo w Zawierciu. 20-latka została zadźgana nożem przy ul. Staroszkolnej
Autor: Archiwum Zabójstwo w Zawierciu. 20-latka została zadźgana nożem przy ul. Staroszkolnej

Do tragicznych zdarzeń doszło w Zawierciu. Młoda kobieta zginęła najprawdopodobniej od ciosów nożem. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Staroszkolnej. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że policja zatrzymała 27-letniego podejrzanego w tej sprawie.

Zabójstwo w Zawierciu przy ul. Staroszkolnej

W czwartek (6 października) w jednym z budynków przy ul. Staroszkolnej znaleziono ciało 24-letniej kobiety. O zdarzeniu informuje lokalny profil Zawiercie 112. Jak czytamy, ofiara miała rany kłute na ciele. Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, kobieta znała sprawcę. Od jakiegoś czasu widywała się z 27-latkiem. Jak ustaliliśmy, mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia, nie stronił też od różnego rodzaju używek. Nie wykluczone, że do tej makabrycznej zbrodni doszło, gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

24-latka została zadźgana nożem przy ul. Staroszkolnej

Na szczegółowe informacje będzie trzeba jednak zaczekać do piątku (7 października). Wówczas najprawdopodobniej mężczyzna usłyszy zarzuty. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Zawierciu.  Policja w tej sprawie nabiera wody w usta. - Nie jestem osobą upoważnioną do udzielania informacji - słyszymy od osoby zastępującej oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu.

Z kolei prokuratura potwierdza informację, że na ulicy Staroszkolnej doszło do morderstwa, jednak nie udziela informacji z uwagi na dobro śledztwa. - Prowadzimy postępowanie i dla dobra śledztwa nie mogę udzielić obecnie informacji - przekazała nam szefowa zawierciańskiej prokuratury, prok. Lidia Łapińska. Jak ustaliliśmy, 27-letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie tej zbrodni, został zatrzymany przez policję. Nie wiadomo jednak czy już został przesłuchany.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE