Wędrowne Motyle w Bytomiu! Spotkanie autorskie "Podróżuj Lepiej" [ZAPOWIEDŹ]

2019-12-09 12:38
Anna i Marcin Nowakowie
Autor: Wędrowne Motyle

Już w najbliższy wtorek o godzinie 18:00 w Biurze Promocji Bytomia na rynku rozpocznie się spotkanie autorskie z twórcami książki "Podróżuj Lepiej". Marcin i Anna Nowakowie odpowiedzą na pytania Czytelników oraz przypomną najważniejsze podróżnicze porady zawarte w książce. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

Wędrowne Motyle w Bytomiu. Spotkanie autorskie z twórcami książki "Podróżuj Lepiej"

Anna i Marcin Nowakowie od 9 lat prowadzą popularny blog podróżniczy gdziewyjechac.pl i kanał "Wędrowne Motyle". 

Po odwiedzeniu ponad 50 krajów i 50 metropolii i większości wymarzonych cudów świata, zdecydowali skupiać się na podróżowaniu świadomym i tematycznym. Ruszają nieszablonowymi śladami. Rzek, przypraw, architektury, książek, pisarzy, filmów, a nawet obrazów. Pochodzą z Bytomia.

Wreszcie udało im się wydać własną książkę. "Podróżuj lepiej" to w dużym skrócie spis porad jak podróżować efektywnie, mając ledwie 26 dni urlopu w roku. To lektura obowiązkowa dla każdego kto chciałbym podróżować po świecie, ale do tej pory nie miał do tego głowy, pomysłu albo czasu.

W Bytomiu już 10 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie promujące książkę "Podróżuj lepiej".

- Wiedzieliśmy, poprzez zainteresowanie fanów i czytelników, że koniecznie musi być jedno spotkanie u nas na Śląsku. I zupełnie przypadkiem odezwało się do nas Miasto Bytom zapraszając do siebie do Biura Promocji. Miejsce idealne na takie spotkania. A my nigdy nie wstydzimy się i wszędzie opowiadamy, że jestesmy od 9 lat bytomianami. Więc zapraszamy - zachęca Marcin Nowak.

Spotkanie autorskie z Wędrownymi Motylami w Bytomiu. Tak wygląda program:

  • Spotkanie autorskie na temat książki "Podróżuj Lepiej" oraz pytania czytelników.Ciekawostki i omówienie najciekawszych porad, opisanych w książce. Zapowiedz tematu, związanego z drugą książką,
  • Emisja filmu "Kiedy John Poznał Jane" o literackiej podróży śladem JRR Tolkiena i Jane Austen po Anglii,
  • Po filmie Afterparty z czytelnikami i innymi blogerami. Spotykamy się w kawiarni W Lufcie również przy rynku

Przed spotkaniem i trakcie będzie można nabyć książkę "Podróżuj Lepiej" z podpisem lub dedykacją.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE