Nowe Centrum handlowe w Tarnowskich Górach

i

Autor: Smart Park

Inwestycje

W pobliżu Zalewu Chechło-Nakło wybudowane zostanie centrum handlowe. Powstanie tam kilkanaście lokali

W Tarnowskich Górach, a dokładnie w dzielnicy Lasowice w 2025 roku otwarte zostanie nowe centrum handlowe. Inwestor - spółka Smart Park Poland pochwaliła się wizualizacją obiektu. Centrum handlowe powstanie między ulicą Nakielską a ks. Ignacego Siwca.

Kolejne centrum handlowe powstanie w Tarnowskich Górach

W Mieście Gwarków w niedalekiej przyszłości zostanie wybudowane nowe centrum handlowe. Tym razem obiekt ma powstać w dzielnicy Lasowice. Jego budową jest zainteresowana spółka Smart Park Poland, która na swojej stronie umieściła wizualizację obiektu. Firma specjalizuje się w budowie parków handlowych na terenie całej Polski.

Centrum handlowe ma powstać w sąsiedztwie sklepu Lidl i stacji BP, tuż obok Apartamentów Lasowice. Warto przypomnieć, że kilkaset metrów dalej budowane są mieszkania w ramach społecznej inicjatywy mieszkaniowej. Ich oddanie do użytku ma nastąpić w 2025 roku, czyli w tym samym roku, w którym odbędzie się otwarcie nowego centrum handlowego. Inwestor przewiduje, że będzie to listopad.

Obiekt ma mieć powierzchnię blisko 3400 m kw. Łącznie otwartych ma zostać tam kilkanaście lokali.

Jak przekazał nam Rafał Biczysko, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach pod koniec stycznia do wydziału architektury wpłynął wniosek dotyczący budowy obiektu handlowo-usługowego wraz z infrastrukturą techniczną. Starostwo ma 65 dni na wydanie decyzji.