W Katowicach zacznie działać Pizzatopia. Na otwarcie będzie rozdawana pizza za darmo

i

Autor: Facebook/Pizzatopia, Google Maps

Wiadomości

W Katowicach zacznie działać Pizzatopia. Na otwarcie będzie rozdawana pizza za darmo

Na ul. Mariackiej w Katowicach zacznie działać kolejna pizzeria. 1 lutego otworzy się Pizzatopia. Co ciekawe, tego dnia będzie można tu zjeść całkowicie za darmo. Jak to zrobić? Wyjaśnienie poniżej.

Pizzatopia otwiera się także w Katowicach 

W czwartek, 1 lutego, w Katowicach zacznie działać kolejny punkt gastronomiczny, gdzie będzie można zjeść pizzę. Na ul. Mariackiej 8 otworzy się Pizzatopia. – Przygotujcie się na gastronomiczną rewolucję. Z misją rzemieślniczej pizzy wypiekanej zawsze w mniej niż trzy < 3 minuty ruszamy w Katowicach! – czytamy w komunikacie udostępnionym w mediach społecznościowych. 

Pizzatopia otworzy się dokładnie o godz. 16. I, co ważne, w dniu otwarcia będzie tu można zjeść pizzę całkowicie... za darmo. Nie każdy jednak będzie mógł z tego skorzystać. Trzeba bowiem wziąć udział w facebookowym wydarzeniu, a następnie pokazać to, jako dowód, w restauracji. 

Pizzatopia działa już w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Sopocie. Od lutego do tej sieci dołączą także Katowice. Restauracja stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. W Pizzatopii można  skomponować własną pizzę od podstaw. Wystarczy wybrać ciasto, sos, ser, mięso, warzywa oraz dodatki. Pizze są wypiekane według tradycyjnych, włoskich przepisów. Pierwsza restauracja sieci otworzyła się natomiast w 2017 roku w Krakowie, przy ul. Szewskiej.