Pan Precel w Katowicach

i

Autor: MU

Wiadomości

W Katowicach otworzy się "Pan Precel". To znana w Polsce sieciówka piekarni

Już za kilka tygodni w Katowicach zostanie otwarta piekarnia należąca do znanej sieciówki. "Pan Precel" powstał przy ulicy 3 Maja. Piekarnia serwuje nie tylko precle w wersji wytrawnej.

Pan Precel w Katowicach. Już wkrótce otwarcie

W połowie grudnia w mediach społecznościowych poinformowano o otwarciu nowej lokalizacji piekarni "Pan Precel". Tym razem lokal zostanie otwarty w województwie śląskim, a konkretnie w Katowicach. Już za kilka tygodni piekarnia otworzy swoje drzwi przy ulicy 3 Maja 20. Wcześniej mieścił się tam Mr Hamburger, który pod koniec 2022 r. ogłosił upadłość.

Otwarcie "Pana Precla" w Katowicach planowane jest na przełomie maja i czerwca.

Plotki krążyły, gołębie przekazywały wiadomości, a teraz to oficjalne: "Pan Precel" ląduje w Katowicach! Znajdziecie nas wkrótce w sercu miasta, gdzie nasze preclowe imperium rośnie jak na drożdżach - przekazał w grudniu w mediach społecznościowych "Pan Precel"

Skąd wziął się "Pan Precel"?

Piekarnia jako pierwsza otwarła się we Wrocławiu. Jak podkreślają właściciele, brakowało tam miejsca, w którym można było przekąsić świeże i dobrej jakości precle.

Historia zaczęła się tak: pewnego dnia podczas wizyty w niedalekiej Rumunii, spróbowaliśmy tamtejszych precli. Tak nam zasmakowały, że postanowiliśmy przywieźć ten smak ze sobą do Polski i dać szansę na spróbowanie tych pysznych przekąsek także innym - tłumaczą właściciele.

W piekarniach "Pan Precel" można zakupić nie tylko precle na słono - z serem, pieczarkami,salami, kurczakiem, czy szpinakiem, ale również w wersji słodkiej - nadziewane borówkami, białą czekoladą czy też kokosem.

Przypomnijmy, że do tej pory "Pana Precla" oprócz Wrocławia, można spotkać również w Krakowie, Toruniu, Łodzi i Warszawie.

QUIZ Czy umiesz robić zakupy i mówić po śląsku? Ślązacy to docenią

Pytanie 1 z 13
Na rozgrzewkę coś prostego. Co to jest krepel?