Viki Gabor szczęśliwa po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019 [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-11-25 12:51

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach. To było wielkie muzyczne święto zakończone wspaniałym zwycięstwem reprezentantki Polski Viki Gabor. 12-latka nie kryła łez wzruszenia po tym jak dowiedziała się o tym, że to właśnie ona zwyciężyła w tym prestiżowym konkursie i przeszła do historii. Zobaczcie zdjęcia i rozmowę z Wiktorią Gabor.

Zwycięstwo Wiktorii Gabor w tegorocznej edycji Eurowizji Junior oznacza, że Polska jako pierwszy kraj w historii wygrał ten konkurs dwa razy z rzędu. Przed rokiem najlepsza okazała się Roksana Węgiel. Tym razem to Viki Gabor z piosenką "Superhero" zdaniem jurorów i widzów w całej Europie pokazała się z najlepszej strony i odniosła zasłużone zwycięstwo.

To był bardzo emocjonujący wieczór w Arenie Gliwice. 19 państw rywalizował w 17.edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Wszyscy artyści na scenie prezentowali się naprawdę imponująco. Do samego końca nie było wiadomo kto okaże się najlepszy.

Największe emocje mieliśmy jednak nie w trakcie samych występów, ale zaraz po nich kiedy swój werdykt ogłaszali jurorzy, a także kiedy spływały do nas głosy oddane przez telewidzów na całym świecie.

Po pierwszej części głosowania, gdy punkty przyznały reprezentacje jurorskie wszystkich państw biorących udział w konkursie, na pierwszym miejscu był Kazachstan. Dalej Polska i Hiszpania. O ostatecznym zwycięstwie miały zadecydować głosy widzów w całej Europie i Australii. I tak też było. Najwięcej internetowych głosów przypadło reprezentantce Polski - Wiktorii Gabor, która została zwycięzcą 17. edycji Eurowizji Junior.

12-latka nie kryła wzruszenia po tym jak usłyszała werdykt. - Będę ze szczęścia płakała całą noc - mówiła i jednocześnie dziękowała najbliższym i wszystkim, którzy ją wspierali. Zobaczcie rozmowę z Wiktorią Gabor.

To oczywiście drugie zwycięstwo z rzędu polskiej reprezentacji na dziecięcej Eurowizji co jest sytuacją absolutnie wyjątkową. Oznacza to również, że w naszym kraju odbędzie się też kolejna edycja konkursu.

Arena Gliwice świetnie spisała się jako gospodarz tego muzycznego święta. Gdzie odbędzie się kolejna Eurowizja Junior? Tego oczywiście jeszcze nie wiemy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE