Wypadek na DK 94 pod Oławą

i

Autor: Policja

Na drogach

Tragiczny wypadek na DK94. Kierowca subaru czołowo zderzył się z cysterną

Wypadek na trasie DK 94 w Godzikowicach okazał się tragiczny w skutkach. Jak informuje policja samochód osobowy zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym cysterną. Zginęły dwie osoby. Trzecia walczy o życie w szpitalu.

Tragiczny wypadek na DK94

W czwartek w nocy około godz. 2:35 na DK 94 doszło do wyjątkowo tragicznego wypadku. Zginęły dwie osoby - kierowca i pasażer. Przybyli na miejsce ratownicy natychmiast podjęli akcję, jednak osób nie udało się uratować. Drugi pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala. 

Jak doszło do tragicznego wypadku?

Jak informuje policja, na razie nie udało się ustalić przyczyn wypadku. Na drodze Oława - Brzeg przed zjazdem na PKS przed miejscowością Godzikowice doszło do wypadku. Czołowo zderzyło się osobowe subaru z samochodem ciężarowym cysterną.

Pomimo natychmiast podjętej reanimacji, na miejscu śmierć poniosły dwie osoby - kierowca i pasażer samochodu osobowego. Drugi z pasażerów został przewieziony do szpitala z obrażeniami zagrażającymi jego życiu i zdrowiu. Kierowca samochodu ciężarowego nie doznał obrażeń, był trzeźwy.

Jak objechać miejsce wypadku?

Droga jest całkowicie zablokowana.

By wyjechać z Oławy w kierunku Brzegu najlepiej kierować się na ul. Kilińskiego, następnie na miejscowość Jaczkowice i Godzikowice.

Osoby wjeżdżające do Oławy w miejscowości Godzikowice powinny skręcić na miejscowość Jaczkowice.

QUIZ. Jak dobrze znasz znaki drogowe?

Pytanie 1 z 14
Co oznacza ten znak?
Zakaz wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż ... ton
Źródło: Tragiczny wypadek na DK94. Kierowca subaru czołowo zderzył się z cysterną