Poszukiwania zakończone tragicznie. Zaginiony 26-latek nie żyje

i

Autor: Sosnowiecnasygnale.pl

Sosnowiec

Tragiczny finał poszukiwań młodego mężczyzny. Służby odnalazły jego zwłoki

W akcji poszukiwawczej wzięło udział kilka zastępów straży państwowej i ochotniczej z różnych miast, policyjne patrole i pracownicy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych.

W piątek 29 września kryminalni z KMP Sosnowiec przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 26-letniego mieszkańca miasta.

Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania dzień wcześniej - w czwartek 28 września -około godz. 17:30. Poruszał się rowerem, tego dnia był widziany w okolicach ul. Staszica i ul. Wawel.

Z informacji, jakie przedstawił portal SOS Zaginięcia wynika, że 26-latek wyszedł z domu do Galerii Plejada. W drodze powrotnej miał zgubić swój telefon, s ostatni raz był widziany ok. godz. 20:00 w Parku Siedleckim.

W poszukiwania zaginionego mężczyzny włączyły się wszystkie służby. W sobotę 30 września zorganizowano akcję, w której wzięły udział dwa zastępy państwowej straży pożarnej, dwa zastępy ochotników z Sosnowca, jedna drużyna ochotników z Orzecha i jedna grupa poszukiwawczo-ratownicza z Katowic, policyjne patrole, WOT i pracownicy MZUK Sosnowiec.

Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny. Policja przekazała informację o odnalezieniu zwłok młodego mężczyzny. Nie są znane okoliczności jego śmierci. Do sprawy będziemy wracać.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE