Szokujące sceny w Zabrzu. Pijana matka wyszła na spacer z dzieckiem, 2-letni chłopiec prawie wpadł pod koła samochodu

2021-05-25 11:12
Szokujące sceny w Zabrzu. Pijana matka wyszła na spacer z dzieckiem, 2-letni chłopiec prawie wpadł pod koła samochodu
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Szok w Zabrzu! Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie 34-letnia kobieta, która wyszła na ulicę ze swoim 2-letnim synem. O pijanej matce policjanci zostali powiadomieni przez przypadkowych przechodniów, po tym, jak dziecko omal nie wjechało rowerkiem pod koła samochodu.

Szokujące sceny. Kompletnie pijana matka wyszła na spacer 2-letnim synkiem

Do skandalicznych scen doszło na ulicach Zabrza w poniedziałek, 24 maja około południa. Policjanci otrzymali informację, że w rejonie ulicy Ciołkowskiego nietrzeźwa matka ma opiekować się dzieckiem.

- Mundurowi zastali na miejscu kobietę, która będąc nietrzeźwą, opiekowała się swoim 2-letnim synem. Chłopczyk jeździł po ulicy rowerkiem i jak ustalili policjanci, chwilę wcześniej omal nie wjechał pod koła samochodu. 2-latek został przekazany przez policjantów pod opiekę babci. Nieodpowiedzialną matkę przewieziono do komendy i poddano badaniu na zawartość alkoholu. 34-latka miała w organizmie 2,14 promila alkoholu - informuje zabrzańska policja.

Kobieta usłyszy dzisiaj zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojego syna, za co grozi jej kara do 5 lat więzienia. O zdarzeniu policjanci poinformują także sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszym losie kobiety i jej dziecka.

Podczas wyprzedzania wszystko zrobił źle! Nie wiedział, że jedzie za nim policja
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE