Sylwester z Polsatem. Scena na Stadionie Śląskim jest już gotowa [ZDJĘCIA]

2019-12-28 11:15

Olbrzymia scena o powierzchni 760 metrów kwadratowych stanęła na płycie Stadionu Śląskiego. To właśnie na niej wystąpią największe gwiazdy tegorocznej Mocy Przebojów. Trzeba przyznać, że estrada prezentuje się imponująco i stylem nawiązuje do najlepszych czasów dyskotekowego szaleństwa. Sami zobaczcie na zdjęciach.

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim. Wielka scena jest już gotowa

Trwają ostatnie przygotowania do wielkiej imprezy sylwestrowej na Stadionie Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 telewizji Polsat ma przyciągnąć przed telewizory kilka milionów widzów. Na samym stadionie może bawić się ponad 40 tys. osób.

Co ważne, udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów jest darmowy, a na scenie Stadionu Śląskiego pojawią się takie gwiazdy jak DJ BoBo, Captain Jack, La Bouche, Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Sławomir, Feel, Long and Junior, Enej.

Jeśli chodzi o samą scenę to ma ona aż 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób. Zobaczcie jak gigantyczna scena wygląda na zdjęciach.