Cinquecento

i

Autor: 112tychy.pl Tym razem wiózł drewno pod osłoną nocy

Znowu to zrobił!

Słynne Cinquecento z Mikołowa znowu przyłapane. Wiózł drewno pod osłoną nocy

Po raz kolejny do sieci trafiło nagranie ze słynnym już Cinquecento. Kierowca małego samochodu znowu wiózł wielkie bele drewna. Tym razem drewna było więcej niż ostatnio.

Profil 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze udostępnił na Facebook’u nagranie, na którym znowu uchwycono słynne już Cinquecento. Kierowca małego samochodu ponownie wiózł nim drewno.

Tym razem kierowca Cinquecento z Mikołowa postanowił przewieźć gabaryty pod osłoną nocy. Jak możemy wyczytać z komentarzy pod postem z nagraniem, kierowcę uchwycono nad ranem w środę, 22 marca.

Zobacz nagranie słynnego Cinquecento z Mikołowa

Ostatnio kierowca Cinquecento został zatrzymany przez policję w poniedziałek, 20 marca. Wtedy też przewoził małym cinquecento wielkie bele drewna. Okazuje się, że Cinquecento jest dobrze znane mikołowskiej policji. 

W styczniu został również zatrzymany za przewożenie drewna, które - jak ustalili policjanci, pochodziło z kradzieży - wyjaśnia dla portalu Eska.pl mł. asp. Ewa Sikora, rzecznik mikołowskiej policji.

Wartość kradzionego wtedy drewna wynosiła zaledwie 30 zł. W poniedziałek, przewożone drewno nie pochodziło już z kradzieży. Za nieprawidłowy transport, a co za tym idzie - stworzenie zagrożenia na drodze, kierowca dostał 200 zł mandatu, punkty karne i zatrzymano mu dowód rejestracyjny. Jednak to nie powstrzymało kierowcy fiata do ponownego przewiezienia dużej ilości drewna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE