Śląskie: Spadł z dachu parkingu przez... świetlik. Wszystko nagrała kamera. "Nastąpiło zniebozstąpienie" [WIDEO]

2021-04-01 13:09
Śląskie: Spadł z dachu parkingu przez... świetlik. Wszystko nagrała kamera. Nastąpiło zniebozstąpienie [WIDEO]
Autor: Screen filmu z monitoringu Do zdarzenia doszło w środę 31 marca tuż przed północą

To musiało boleć. Pewien młody mieszkaniec Jaworzna tak dobrze bawił się w ciepłą środową noc ze swoimi kolegami, że o mało nie skończyło się to tragedią. Mężczyzna skakał po świetliku umieszczonym na dachu parkingu i w pewnym momencie runął w dół prosto na plecy. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu. Zobaczcie.

Jaworzno: Skakał po dachu parkingu. Spadł na dół przez świetlik

Wyglądało to przerażająco. Kamery miejskiego monitoringu w Jaworznie nagrały moment, w którym młody mężczyzna spada z dachu parkingu przez świetlik. Na nagraniu widzimy moment jak z góry na parking spada człowiek. Prosto na plecy. Mężczyzna chwilę jeszcze leży i ma problem z tym, żeby się podnieść. Chwilę później pojawiają się jego koledzy, którzy próbują mu pomóc, jednocześnie sprzątając szczątki rozbitego świetlika.

ZOBACZCIE NAGRANIE

Do całego zajścia doszło w środę, 31 marca tuż przed północą w Jaworznie. Noc była tego wieczora bardzo ciepła, co pewnie dodatkowo zachęciło mężczyzn do takiej bardzo niebezpiecznej zabawy. Teraz delikwenta, który spadł na parking przez świetlik, szuka policja. Młody mężczyzna może usłyszeć zarzut zniszczenia mienia.

Koszt naprawy świetlika wycenia się na 4 tysiące złotych.

Raport z Anteny 01.04
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE