Skandal w Knurowie. Dwoch dorosłych mężczyzn dotkliwie pobiło 11-letniego chłopca

2021-05-05 11:50
Skandal w Knurowie. Dwoch dorosłych mężczyzn dotkliwie pobiło 11-letniego chłopca
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Do bulwersującego zdarzenia doszło kilkanaście dni temu na terenie Knurowa. Dwóch dorosłych mężczyzn brutalnie pobiło 11-letniego Kubę. Jak podaje "Dziennik Zachodni", całe zajście miało miejsce niedaleko ogródków działkowych przy ulicy Szpitalnej. Sprawą zajmuje się policja.

Brutalne pobicie w Knurowie. Dwóch dorosłych mężczyzn rzuciło się z pięściami na 11-latka

Do tego skandalicznego zdarzenia doszło w sobotę, 24 kwietnia w rejonie garaży tuż przy ogródkach działkowych na przeciwko marketu Dino. 11-letni Kuba wraz z kolegą wracał już do domu, gdy nagle zza rogu wyszło dwóch dorosłych mężczyzn, jeden z nich wymierzył chłopcu trzy ciosy w twarz.

Jak podaje "Dziennik Zachodni", 11-latek w końcu wyrwał się napastnikom i uciekł. Po przybyciu do domu wszystko opowiedział rodzicom.

- Zabraliśmy syna na pogotowie. Okolice oka zrobiły się sine, a na dodatek pojawił się ogromny guz. Obawialiśmy się, że mogło dojść do jakiegoś poważnego urazu. Całe szczęście wykluczono uszkodzenia neurologiczne - wyjaśnia mama Kuby w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Dlaczego dorośli mężczyźni pobili chłopca? Rodzice Kuby podejrzewają, że być może niektórym właścicielom garaży nie podoba się, że w okolicy bawią się dzieci. Nie jest to jednak powód, żeby pobić dziecko.

Policjanci już zajmują się sprawą, wciąż jednak nie schwytano sprawców pobicia 11-letniego Kuby.

Źródło: Dziennik Zachodni

„Kochanie wróć do domu”. 20–latka poszukuje zaginionego męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE