TikTokerka zachęciła fanów do Sex Challenge. Skończyło się na ciążach

i

Autor: Skutterstock/TikTok

Ciekawostki

Sex challenge na TikToku poskutkował... ciążami. Ponad 200 par spodziewa się dziecka!

Sara Buckley to komiczka i internetowa twórczyni, która prowadzi na TikToku profil "nottheworstmom". W swoich nagraniach skupia się na tematyce macierzyństwa, wychowywania dzieci, kobiecości i związków. Efekt ostatniego wyzwania, jakie rzuciła swoim widzom, przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Jak rozpalić ogień w długoletnich związkach? Sex challenge na TikToku

W jednym z filmików, opublikowanym w połowie sierpnia, Sara zaproponowała swoim widzom "sex challenge". To nietypowe wyzwanie ma w założeniu pomóc w rozpaleniu uczuć w długoletnich związkach.

Kobieta radziła, by przede wszystkim znaleźć czas na wspólne aktywności. Spędzanie czasu razem, bycie wobec siebie troskliwym i czułym, prawienie komplementów - to wszystko zdaniem Sary stanowi przepis na udaną relację.

"Podczas tego zadania będziesz inicjatorką, będziesz wysyłać do niego seksowne wiadomości, nagie zdjęcia, będziesz komplementować jego ciało" - radziła kobietom.

"Sex challenge" poskutkował 200 ciążami

Efekt "sex challenge" przerósł najśmielsze oczekiwania autorki. Po tygodniu "sex challenge" do Sary zaczęły spływać wiadomości od szczęśliwych kobiet, które chwaliły się, że zaszły w ciążę!

Okazało się, że blisko 200 par spodziewa się dziecka! Ich liczba z pewnością jeszcze urośnie, bo filmik dalej jest popularny w sieci i wyzwanie ciągle podejmują nowe osoby. W niektórych przypadkach ciąża przytrafiła się ludziom, którzy wcześniej mierzyli się z problemami z płodnością.

Ale to nie jedyne plusy "sex challenge". Dzięki poradom Sary w wielu związkach odżyła namiętność, która sprawiła, że partnerzy stali się sobie bliższy. Zastosowanie - niby banalnej - porady w stylu: "spraw, by Twoja druga połówka poczuła się wyjątkowo" poskutkowała szczęśliwszą i zdrowszą relacją.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/