Sanatorium Miłości. Gerard zabrał Iwonkę na romantyczny spacer do Leśnego Parku Niespodzianek

2020-02-24 8:28
Gerard sanatorium miłości
Autor: Instagram/ Sanatorium Miłości TVP

Za nami kolejny odcinek "Sanatorium miłości". Kuracjusze powoli żegnają się z Ustroniem i innymi uczestnikami. Jednak zanim wrócą do domów, chcą jeszcze skorzystać z uroków sielankowego uzdrowiska. Z takiego założenia wyszedł również Gerard, który zabrał Iwonkę na romantyczny spacer do Leśnego Parku Niespodzianek. Senior z Zabrza pokazał, że w sobie dużo wigoru.

Sanatorium Miłości. Gerard zabrał Iwonkę na randkę

Gerard to jeden z najbardziej lubianych kuracjuszy Sanatorium Miłości. Uwielbiają go nie tylko widzowie, ale również inni uczestnicy reality show. Gerard pochodzi z Zabrza i wielokrotnie już podczas trwania programu pokazał, że ma w sobie ogromną radość życia. Mimo zaawansowanego wieku, chce czerpać z życia garściami. Dlatego też podczas ostatniego odcinka "Sanatorium Miłości" postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zabrał na romantyczny spacer Iwonkę. Seniorzy wybrali się do Leśnego Parku Niespodzianek. Długo spacerowali i rozmawiali o życiu. W pewnym momencie stało się coś czego się nie spodziewali.

Niespodziewanie podczas randki Gerarda i Iwonki w Leśny Parku Niespodzianek nad ich głowami przeleciał Orzeł Bielik. Seniorzy nieco się przestraszyli, ale jednocześnie to wydarzenie trochę ich zbliżyło, a Gerard coraz chętniej komplementował Iwonkę.

- Chyba robi podchody takie coraz śmielsze, tak mi się wydaje - oceniła kuracjuszka z Radomska. - Jest naprawdę gentlemanem i naprawdę uroczym mężczyzną mimo swojego wieku - chwaliła Gerarda Iwona. Oceniła, że senior z Zabrza czeka już tylko na jej akceptację.

Wydaje się, że między tymi dwoje rodzi się prawdziwe uczucie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE