Sanatorium miłości 2020. Kim są uczestnicy? Co wiemy o Gerardzie z Zabrza, Basi z Sosnowca i Władku z Jastrzębia? [ZDJĘCIA]

2020-03-02 7:13
Sanatorium miłości
Autor: Sanatorium Miłości TVP

Na antenie TVP wystartowała kolejna edycja programu "Sanatorium miłości". Mamy 12 nowych uczestników, seniorów z całej Polski, którzy mogą znaleźć miłość w reality show realizowanym przez telewizję publiczną. Wśród kuracjuszy sanatorium miłości znalazła się trójka mieszkańców województwa śląskiego. To Gerard z Rudy, Barbara z Sosnowca i Władysław z Jastrzębia-Zdroju. Poznajcie ich lepiej i zobaczcie jak sobie radzą w drugiej edycji show. Szczegóły na slask.eska.pl.

Sanatorium miłości 2020. Kim są uczestnicy?

Za nami już dziewięć odcinków drugiej edycji reality show "Sanatorium miłości". Realizowany w Ustroniu program produkcji TVP przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy uczestników. W programie bierze udział 12 seniorów - 6 mężczyzn i 6 kobiet. Kuracjusze biorą udział w różnych aktywnościach i poznają siebie nawzajem, co może skutkować nawet zawieraniem nowych znajomości, nie tylko na stopie przyjacielskiej. Kim są uczestnicy? W programie bierze udział trójka mieszkańców województwa śląskiego:

 • Gerard z Zabrza,
 • Barbara z Sosnowca,
 • Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju

Program "Sanatorium miłości" jest emitowany na antenie TVP1 w każdą niedzielę tuż po godzinie 21.00. To już druga edycja show. Akcja programu rozgrywa się w ośrodku "Równica" w Ustroniu. Pod koniec każdego odcinka wybierany jest Kuracjusz Odcinka, a na zakończenie tej edycji programu poznamy Króla i Królową Turnusu.

Gerard z Zabrza. Kim jest uczestnik "Sanatorium Miłości"?

Pan Gerard jest byłym ratownikiem górniczym i mieszka w Zabrzu. Mimo, że jest na emeryturze prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Wstaje codziennie o 7 rano i i ćwiczy, a potem biega. Chodzi też na basen i nurkuje. Zimą natomiast jeździ na nartach.

Inni uczestnicy od razu polubili mieszkańca Zabrza za jego pozytywne nastawienie. Tak producenci programu opisują pana Gerarda:

- Na Śląsku poznał swoją żonę, z którą przeżył 32 lata. Dzisiaj uważa, że jest gotowy na nowe uczucie. Potrzebuje drugiej połówki do szczęścia, tym bardziej, że chce dożyć 100 lat - czytamy na Facebooku.

Sanatorium miłości 2020. Kim są uczestnicy? Co wiemy o Gerardzie z Zabrza, Basi z Sosnowca i Władku z Jastrzębia?
Autor: Sanatorium Miłości TVP

Barbara z Sosnowca. Kim jest uczestniczka Sanatorium Miłości?

Pani Barbara już w pierwszych odcinkach programu zrobiła dużo zamieszania, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Inni uczestnicy oraz widzowie od razu ją polubili. Pania Barbara mieszka w Sosnowcu. Kocha zwierzęta, lubi też gotować. W wolnych chwilach rozwiązuje krzyżówki, a jej pasją są ubrania. Potrafi szyć i projektować.

Producenci z TVP zdradzili, że pani Barbara niedawno wróciła do pracy, choć jest na emeryturze. Jak czytamy na oficjalnym profilu Sanatorium Miłości, Barbara była mężatką, nie znalazła prawdziwej miłości. Dzisiaj przyznaje, że czuje się bardzo samotna. Jej zaletami są: szczerość, prawdomówność oraz gospodarność. Kocha zwierzęta i ma dwa psy ze schroniska. Jest typem romantyczki.

Sanatorium miłości. Barbara z Sosnowca
Autor: Sanatorium Miłości TVP

Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju. Kim jest uczestnik sanatorium miłości?

Pan Władysław całe życie pracował na kopalni i mieszkał na górniczym osiedlu w Jastrzębiu-Zdroju. Ze swoją żoną przeżył blisko 40 lat. Niestety od kilku lat jest wdowcem. Lubi porządek i ma skłonności do bycia pedantem, choć jak sam mówi, chodzi o to żeby mieć porządek w głowie w dokumentach. Największą pasją pana Władysława jest gra na harmonijce ustnej. Jego zaletą w kontaktach z kobietami jest to, że nie sprawia mu problemu wykonywanie czynności domowych, wręcz przeciwnie - uwielbia sprzątać i gotować.

Sanatorium miłości. Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju
Autor: Sanatorium Miłości TVP

Sanatorium Miłości 2 Uczestnicy. Pełna lista uczestników:

Aż 12 nowych uczestników wybrało się do Ustronia, aby wziąć udział w drugiej edycji reality show "Sanatorium Miłości". Poznajcie ich wszystkich.

 • Wiesława z Białegostoku
 • Władysław B. z Łodzi
 • Iwona z Radomska
 • Adam z Wolbromia
 • Halina z Kielc
 • Waldemar z Zielonej Góry
 • Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju
 • Wojtek z Warszawy
 • Bożena z Lombard koło Chicago
 • Barbara z Sosnowca
 • Stenia z Wrześni
 • Gerard z Zabrza

Sanatorium miłości emitowane jest w TVP 1 w każdą niedzielę o godzinie 21:15. Zaplanowano w sumie 10 odcinków. Uczestnicy mają aż trzy tygodnie na to, żeby wzajemnie się poznać i wziąć udział w ciekawych aktywnościach przygotowanych przez producentów z TVP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE