Ruda Śląska: Groźny wypadek motocyklisty na "Zakręcie Mistrzów". Zahaczył o bok TIR-a [WIDEO]

2020-04-27 13:18 NAU
Ruda Śląska: Groźny wypadek motocyklisty na Zakręcie Mistrzów. Zahaczył o bok TIR-a [WIDEO]
Autor: YouTube/Business Control

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 27 kwietnia tuż przed godziną 11:00 na "Zakręcie Mistrzów" na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i zawadził o bok ciężarówki, po czym upadł na jezdnię. Zobaczcie na filmie jak wyglądało to zdarzenie.

Wypadek motocyklisty na DTŚ w Rudzie Śląskiej

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj, 27 kwietnia tuż przed godziną 11 na Drogowej Trasie Średnicowej. Na jezdni w stronę Gliwic na tzw. "Zakręci Mistrzów" motocyklista jadący ze znaczną prędkością stracił panowanie nad swoim pojazdem i zahaczył o bok jadącej prawym skrajnym pasem ciężarówki. Mężczyzna spadł z motocykla i upadł na jezdnie. Wyglądało to groźnie. Sami zobaczcie.

Choć całe zajście wyglądało groźnie, to nie ma informacji o tym, żeby motocyklista w jakikolwiek sposób ucierpiał w zderzeniu z ciężarówką.

- Widziałem to zdarzenie na filmie, ale żadne zgłoszenie w tej sprawie do nas nie dotarło, co oznacza że motocyklista musiał odjechać stamtąd o własnych siłach - przekazał nam st. asp. Arkadiusz Ciozak, rzecznik rudzkiej policji.

Express Biedrzyckiej - Gość: Grzegorz Braun

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj, co koronawirus robi z płucami człowieka.To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami