police

i

Autor: pixabay

Rano wyszedł z więzienia, wieczorem znów został zatrzymany. Może tam wrócić nawet na kolejne 5 lat

2022-10-14 17:16

Policjanci z Cieszyna otrzymali informację o awanturze na jednej ulic miasta. Jak się okazało 35-latek tego samego dnia wyszedł z więzienia. W ciągu kilku godzin na wolności popełnił kolejne przestępstwo. Mężczyzna został zatrzymany. Może trafić do więzienia nawet na kolejne 5 lat.

- W poniedziałkowe popołudnie dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie – informuje st. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik cieszyńskiej policji. - Policjanci, dzięki przekazanemu im rysopisowi, szybko namierzyli awanturnika. 35-latek wypierał się swojego zachowania. Oświadczył, że właśnie wyszedł z więzienia i ma zamiar wrócić do domu.

Mundurowi wylegitymowali mężczyznę, jednak ich uwagę przykuł bagaż, który niósł ze sobą. W środku znajdował się sprzęt elektroniczny, w tym: nowy prostownik do akumulatorów, miernik cyfrowy i detektor wielofunkcyjny.

- Gdy padło pytanie, w jaki sposób wszedł w posiadanie tych rzeczy, nie bardzo potrafił wytłumaczyć – dodaje st. asp. Krzysztof Pawlik.

Policja od razu zwróciła uwagę, że taki sprzęt jest dostępny w sprzedaży w jednym ze sklepów sieciowych w mieście. Postanowili pojechać na miejsce. Ze sobą zabrali 35-latka.

Natalia Czerwonka zakończyła karierę, ale nie kończy z łyżwami!

Jak się okazało – ze sklepu rzeczywiście zniknęły sprzęty. Ich wartość wyniosła 565 zł. Skradziony towar trafił z powrotem na sklepową półkę.

35-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu powrót do więzienia na następne 5 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE