QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

i

Autor: Archiwum QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Quiz

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

QUIZ dla kierowców wskaże, czy znasz zasady ruchu drogowego. Ostrzegamy, że pytania quizowe o dopuszczalne prędkości, wykonywane manewry na jezdni są trudne i podchwytliwe tak jak pytania na egzaminie z prawa jazdy. Naprawdę doświadczeni kierowcy poradzą sobie z odpowiedziami tylko, gdy przypomną sobie przepisy ruchu drogowego.

Doświadczony kierowca nie tylko płynnie jeździ, ale doskonale zna przepisy i stosuje je na drodze. Może się wydawać, że znajomość przepisów ruchu drogowego jest oczywista wśród kierowców, zwłaszcza zawodowych. W quizie dla dobrych kierowców pytamy o prędkość na autostradzie, zatrzymywanie się pod wiaduktem, włączanie kierunkowskazów na skrzyżowaniach z pierwszeństwem przejazdu itd.

QUIZ dla kierowców z doświadczeniem

Dlatego tak ważne jest systematyczne szkolenie i rozwiązywanie zadań dla kierowców. Poniższy quiz dla kierowców można porównać do skróconego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Pytania quizowe są trudne i podchwytliwe. Wymagają logicznego myślenia. Na szczęście czas i liczba prób rozwiązywania testu są nielimitowane.

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?

Rozwiązanie quizu dla doświadczonych kierowców nie jest proste. Być może okaże się, że uda się dopiero za czwartym - piątym podejściem. Najważniejsze to zrozumieć intencje pytania i zapamiętać prawidłowe odpowiedzi. 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Listen on Spreaker.