Pusta droga, trochę deszczu i mamy taki efekt. Zakręt mistrzów zaskakuje kierowców [WIDEO]

i

Autor: screen/Business Control MONITORING Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w sobotę na "Zakręcie Mistrzów" na DTŚ

Pusta droga, trochę deszczu i mamy taki efekt. "Zakręt mistrzów" zaskakuje kierowców [WIDEO]

2020-06-22 9:20

Słynny "zakręt mistrzów" na Drogowej Trasie Średnicowej w Rudzie Śląskiej to miejsce, gdzie co rusz dochodzi do kolizji czy wypadków, a liczbę samochodów, które zatrzymały się tam na barierkach można liczyć w setkach. W ostatni weekend doszło tam do kolejnej groźnie wyglądającej kolizji. Zobaczcie na WIDEO jak to wyglądało.

Wypadek na DTŚ. Kierowca nie wyrobił się na "Zakręcie Mistrzów"

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło na słynnym "Zakręcie Mistrzów" na rudzkim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej. Kierowca peugeota, który w niedzielę rano jechał tą trasą w kierunku Gliwic zakończył swoją podróż na barierkach. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Na filmie widzimy jak kierujący samochodem marki Peugeot jedzie na niemal pustej drodze środkowym pasem. W pewnym momencie traci panowanie nad pojazdem na łuku drogi i uderza w barierki po wewnętrznej stronie. Zobaczcie WIDEO.

Według naszych informacji kierowcy na szczęście nic się nie stało, ale na pewno najadł się strachu. Na razie nie wiadomo co było przyczyną kolizji. Warunki na drodze? Nadmierna prędkość? A może brak koncentracji? Wiemy, że słynny "Zakręt Mistrzów" bardzo często nie bierze jeńców i nie wybacza kierowcom.

ZOBACZ także: Jest ograniczenie prędkości i znak "Czarny punkt". Mimo to na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej jest coraz więcej wypadków [WIDEO]

Półnagi mężczyzna biegał po DTŚ w Chorzowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE