Przebudowa ul. Piekarskiej w Bytomiu

i

Autor: UM Bytom

Inwestycje drogowe

Przebudowa ul. Piekarskiej w Bytomiu. Nowe zmiany w organizacji ruchu

Cały czas trwa przebudowa ul. Piekarskiej w Bytomiu. W związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich, wykonawca wprowadził w poniedziałek, 27 marca, zmiany w organizacji ruchu.

Przebudowa ul. Piekarskiej w Bytomiu trwa

27 marca rozpoczął się kolejny etap przebudowy skrzyżowania ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich, dlatego też wykonawca inwestycji wprowadził zmiany w organizacji ruchu.

W związku z prowadzonymi pracami przy modernizacji torowiska tramwajowego i przebudowie, zawężona została jezdnia na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich.

Ponadto wykonawca uruchomił tymczasową sygnalizację świetlną. Wprowadzony został także ruch wahadłowy. - W tym rejonie zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Na czas prowadzonych prac zlikwidowane zostanie przejście dla pieszych w rejonie Zakładu Pogrzebowego. Przejście dla pieszych zostanie przeniesione w rejon skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i Woźniaka - informuje bytomski magistrat. 

Lokalizację zmienił także przystanek autobusowy w rejonie ul. Powstańców Śląskich. Został on przeniesiony na wysokość budynku przy ul. Rudzkiego 17.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE