Prowadzi restaurację i nie wierzy w koronawirusa. "Jesteśmy świadomi jak wielkim oszustwem jest tak zwana pandemia covid19"

2020-09-14 12:02
Prowadzi restaurację i nie wierzy w koronawirusa. Jesteśmy świadomi jak wielkim oszustwem jest tak zwana pandemia covid19
Autor: Google maps Właściciel restauracji "Rybołówka" nie wierzy w koronawirusa. Pojawiła się tablica, która zachęca, żeby nie nosić maseczek

- Na terenie Rybołówki jesteśmy przeciwni zakładaniu nic nie dającego kawałka materiału na twarz - czytamy na wielkiej tablicy, która pojawiła się przed restauracją Fish Park Rybołówka w Mikołowie. Właściciel smażalni ryb nie wierzy w koronawirusa. Uważa, że covid to ściema. Szczegóły na slask.eska.pl.

Nielegalne wyścigi w Katowicach

Spis treści

  1. Właściciel restauracji "Rybołówka" nie wierzy w koronawirusa. Zachęca, żeby nie nosić maseczek
  2. Tablica przed wejściem informuje, że pandemii nie ma i maseczki nie są mile widziane
  3. Właściciel restauracji nie wierzy w koronawirusa. Zachęca, żeby nie przyjmować mandatów
  4. Na początku pandemii posypały się tutaj mandaty

Właściciel restauracji "Rybołówka" nie wierzy w koronawirusa. Zachęca, żeby nie nosić maseczek

Fish Park Rybołówka w Mikołowie to popularne miejsce wypoczynku wielu mieszkańców województwa śląskiego. Tam jest nie tylko smażalnia ryb i restauracja, ale można też odpocząć i samemu połowić ryby. Problem polega jednak na tym, że właścicielem tego miejsca jest osoba, która nie wierzy w koronawirusa. Co gorsza, wielu klientom to odpowiada.

- Dobra rybka, pyszne zimne piwko. Fajne okoliczności przyrody. Obok złowisz rybkę w stawie, wykąpiesz się w basenie, zjesz ciastko i lody. No i strefa Covid free, nie ma ściemy -pisze jeden z użytkowników Google w opiniach na temat restauracji.

Zobacz także: Tak Uniwersytet Śląski promuje różnorodność. W specjalnym klipie wystąpił gej, Nigeryjczyk, Ślązaczka i tatuażystka [WIDEO]

Tablica przed wejściem informuje, że pandemii nie ma i maseczki nie są mile widziane

Tuż przed wejściem na temat Rybołówki w Mikołowie stanęła wielka tablica (jej zdjęcia są dostępne w sieci), na której możemy przeczytać, że "przymuszanie do noszenia masek jest absurdalne i szkodliwe".

- W Rybołówce jesteśmy świadomi tego jak wielkim oszustwem jest tak zwana pandemia covid19 - czytamy na duże tablicy przed wejściem.

To jednak nie koniec, bo na tej słynnej już tablicy informacyjnej możemy przeczytać, że osoby, które wierzą w koronawirusa nie są tu do końca mile widziane.

- Jeśli jesteś osobą nadal wierzącą w zagrażającą "pandemię" i dałeś/dałaś się zmanipulować tak bardzo, że boisz się że coś ci grozi "bo inni mają maski", prosimy zawróć do samochodu - głosi komunikat na tablicy.

ZOBACZ TAKŻE: Prognoza pogody na wrzesień 2020. Jak będzie pogoda we wrześniu? Wrócą wysokie temperatury, deszczu będzie mało [14.09.2020]

Właściciel restauracji nie wierzy w koronawirusa. Zachęca, żeby nie przyjmować mandatów

Na tablicy przed wejściem do Rybołówki możemy też przeczytać, że w niektórych okolicznościach za brak maseczki grozi mandat albo wniosek do sądu o ukaranie. Jednak autor komunikatu przekonuje, że nie należy się tym przejmować.

- Informujemy, że nie zakładanie maski w niektórych okolicznościach jest karane mandatem lub wnioskiem do sądu o ukaranie w przypadku odmowy (co mocno rekomendujemy!!), dlatego warto pomimo wszystko być przygotowany i mieć przy sobie m.in... kartkę papieru, która przyłożona do twarzy jest również jej zasłonięciem - czytamy w komunikacie na tablicy przed restauracją "Rybołówka" w Mikołowie.

Na początku pandemii posypały się tutaj mandaty

Dodajmy jeszcze, że Fish Park Rybołówka w Mikołowie był miejsce, o którym zrobiło się głośno w całej Polsce w kwietniu. Na początku pandemii i ogólnokrajowego lockdownu doszło tu do absurdalnej sytuacji, gdy dzielnicowy sprawdzał paragony klientów i ustawiał ich w kolejce.

Wideo z tej interwencji było hitem sieci. Zobaczycie je TUTAJ

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE