Margaret rapuje na basenie w Sosnowcu. Klip do kawałka "Roadster" jest już hitem sieci [ZDJĘCIA Z KLIPU]

2020-09-14 13:08

Małgorzata Jamroży, znana lepiej jako Margaret swój najnowszy klip do kawałka "Roadster" nagrała na basenie Sieleckim w Sosnowcu. Piosenkarka rapuje pluskając się w wodzie. Uwagę zwracają tez jej długie paznokcie. Nowy teledysk artystki jest już hitem sieci i utrzymuje się w TOP3 karty na czasie w serwisie Youtube.

Nielegalne wyścigi w Katowicach

Margaret rapuje w Sosnowcu. Kręciła tu klip do nowego kawałka "Roadster"

Margaret i Sosnowiec to połączenie wybuchowe. Margaret to w ostatnim czasie jedna z najbardziej popularnych piosenkarek. Artystka coraz częściej próbuje swoich sił w hip-hopowych klimatach. Miesiąc temu nagrała wraz z raperem Otsochodzi piosenkę "Reksiu" i zachęcona dobrym odbiorem kawałka postanowiła zarapować rownież w nowym numerze pt."Roadster".

-„Roadster” to kolorowe, muśnięte ostatnimi promieniami słońca, wspomnienie wakacji. Mały, zwinny samochód bez dachu to metafora uczucia wolności i prostej radości z życia. Któż sprawdziłby się lepiej w tym duecie i wakacyjnym peanie niż miłośnik motoryzacji i wygodnego życia Kizo? - wyjaśniają twórcy.

ZOBACZ TAKŻE: Białe Porsche zatarasowało cały chodnik. Prośby o przeparkowanie zakończyły się wyzwiskami, szturchaniem i groźbami

Margaret w Sosnowcu. Artystka dziękuje prezydentowi miasta

Margaret klip do swojej nowej piosenki nagrała w... Sosnowcu. Większość zdjęć realizowana była na basenie Sieleckim. Sama artystka również podziękowała prezydentowi Sosnowca Arkadiuszowi Chęcińskiemu za pomoc w realizacji zdjęć do teledysku.

Kręcony w Sosnowcu teledysk do kawałka "Roadster" już jest hitem sieci. W serwisie YouTube nowa piosenka Margaret znalazła się w TOP3 w karcie na czasie.

Zobaczcie klip do piosenki "Roadster".

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE