Made in Gliwice

i

Autor: Centrum Kultury Victoria

Pokaż swój talent! Made in Gliwice to szansa na promocję!

2023-02-13 13:32

Promocja gliwickich artystów, ich sukcesów, miejsc na co dzień otwartych na kulturę – to cel, który przyświeca twórcom programu „Made in Gliwice”. Z tym hasłem w kolejny rok działalności wkracza Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Centrum Kultury Victoria chce zgromadzić w jednym miejscu najzdolniejszych gliwickich twórców. Każdy kto weźmie udział w akcji może liczyć na działania promocyjne swojej twórczości. 

- Podcasty i artykuły, które pojawiają się na stronie ckvictoria.pl przesyłamy do naszych lokalnych mediów i dziennikarzy, których staramy się zainteresować tematem, osobą, wystawią czy napisaną książką. Chcemy pokazywać ludzi którzy kochają to miasto i kochają sztukę. Którzy dopiero zaczynają lub mają bogaty dorobek- Mówi Marzena Sosnowska z CK Victoria.

Zgłoszenia można przesyłać bezterminowo na adres kontakt@ckvictoria.pl z krótkim opisem działalności, linkiem do strony internetowej oraz zdjęciem lub filmem ze swoim dotychczasowym dorobkiem. Dzięki projektowi ma powstać największa w mieście baza lokalnych twórców i artystów. 

Ola Grochowska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE