PKS Częstochowa zaliczył wulgarną wpadkę. Miał być fake news, a wyszedł fu.. news

2019-12-05 11:38
PKS Częstochowa walczy z f**k newsami!
Autor: PKS Częstochowa

Wulgarną wpadkę zaliczyli przedstawiciele PKS Częstochowa. Spółka od jakiegoś czasu pozostaje w stanie likwidacji i postanowiła wydać komunikat, w którym poinformowała, że wszystkie informacje medialne mówiące o zawieszeniu lub ograniczeniu kursów są... "fuck newsem". Pasażerowie maja ubaw. O sprawie poinformował Super Express.

Wulgarna wpadka PKS Częstochowa

Nietypową wpadkę zaliczyli przedstawiciele pozostającego w stanie likwidacji PKS Częstochowa. W oficjalnym komunikacie poinformowali, że wszystkie informacje o zawieszeniu i ograniczeniu połączeń są tylko... "fuck newsem".

Jak widać medialna nowomowa jest czarną magią dla przedstawiciel służb komunikacyjnych PKS Częstochowa. Poniżej pełna treść komunikatu.

- PKS Częstochowa S.A. w likwidacji informuje że rozpowszechniane doniesienia o zawieszaniu czy ograniczaniu połączeń przez naszą firmę są tylko fuck newsem. Szumy informacyjne na temat naszego przedsiębiorstwa nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości - czytamy w komunikacie.

Jak donosi Super Express, błąd po pewnym czasie poprawiono. Z czego wynika ten komunikat? W listopadzie PKS Częstochowa poinformował, że spółka znajduje się w stanie likwidacji. Mimo tego zgodnie z wydanym przez nią komunikatem miała realizować "wszystkie zadania przewozowe zgodnie z umowami".

Od tamtego momentu pełna nazwa spółki brzmi "PKS Częstochowa S.A. w likwidacji". W ostatnim czasie podjęto działania celem wyprowadzenia spółki na prostą m.in. poprzez sprzedaż terenu dworca Polskim Kolejom Państwowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE