Policja alkomat

i

Autor: Archiwum

Jaworzno

Pijana matka wiozła syna do szkoły. To nie był pierwszy raz

W maju policjanci drogówki zatrzymali kobietę do kontroli, a badanie alkomatem wykazało, że miała blisko promil alkoholu we krwi. Niecały miesiąc później sytuacja się powtórzyła - tym razem z pasażerem w środku.

W czwartek 1 czerwca policjanci jaworznickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Samochód prowadziła 43-letnia kobieta, która wiozła do szkoły 11-letniego syna. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Jaworzna ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Co więcej, to nie był pierwszy raz, gdy prowadziła po pijaku. W maju policjanci zatrzymali ją do kontroli i wówczas też prowadziła pod wpływem. Za ten "wybryk" mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Ale jak widać, na 43-latce nie zrobiło to większego wrażenia.

Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości i kierowanie bez uprawnień nieodpowiedzialnej matce grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet 2 lata więzienia. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE